Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok, nagyon ég a...

6 hetes vagyok, nagyon ég a gyomrom pedig még ilyet soha nem éreztem. Mekit ettem, van valami megoldás rá?

Figyelt kérdés
Nagyon figyelek az étkezésre de ma elmentünk a párommal vásárolni és sajnos elfelejtettem vinni magammal uzsonnát. Gondoltam egy alkalom gyorskaja nem fogja a világ végét jelenteni. Két sajtburgert és egy kis burgonyát ettem, zéró kólát ittam. Olyan szintű gyomorégésem van mióta haza jöttünk,hogy az brutál. Én előtte soha nem éreztem még ezt, nem volt még velem ilyen. Szó szerint mintha tüzelne a torkom. Hogyan enyhíthetném?

márc. 5. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rennie tabletta. Meki utan nem terhesen is eg a gyomrom sokat.
márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Renie ahogy egyes írta. Vegyél nagy dobozzal az utolsó trimeszterben mindentől ég majd
márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Salvus víz segített.
márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gaviscont is lehet inni
márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kb hat hetesen kezdődött a gyomorégés, a második trimeszter közepéig MINDENTŐL égett a gyomrom, nem kellett hozzá semmilyen fűszeres dolgot ennem, egy pohár víz is elég volt. Egy ideig lúgos vizet iszogattam, de aztán nagyon fájt tőle a gyomrom, jobban, mintha égne, úgyhogy abbahagytam. Nekem nem engedtek semmilyen savlekötőt, úgyhogy szenvedtem. Aztán pár hétre elmúlt, majd a harmadik trimeszterben visszatért. Kitartás, tudom, milyen rossz :(
márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 6.héten már nekem is égett a gyomrom. Igazából teljesen mindegy volt, hogy mit ettem. Zsíros, fűszeres, csípős kaját kerültem, még is 15. hétre már fájt is, annyira rossz volt, nekem orvos Ludeát írt fel, teljesen megszüntette.

Rennievel próbálkoztam én is, de mindig kihánytam.

márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. héttől 18.ig voltam rosszúl. Gyomorégés, hányás, hányinger, szédülés stb. Étkezéstől független. Nem nagyon tudsz ellene tenni, Rennie-t próbáld meg, nekem van amikor bevált, de olyan is, hogy nem segített.
márc. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tejet ha kortyolgataz az is segot! Citromos víz. Én így éltem tul plusz rennie és cocculine
márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!