Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vádligörcs. Normális, hogy...

Vádligörcs. Normális, hogy ennyire fáj, és még napok után is?

Figyelt kérdés
2 napja hajnalban arra ébredtem, hogy elviselhetetlenül fáj valamim, de jó pár másodpercig azt sem tudtam mi lehet ez. Sosem volt még vádligörcsöm, nem is éreztem még soha ilyen szintű fájdalmat. Azóta is fáj a vádlim, érzem benne, hogy még mindig ott a görcs. Próbáltam meleg vízzel zuhanyozni, a férjem masszírozta is, de semmitől sem javul, de legalább nem fáj annyira, mint abban a pár percben. 3x2 db magnerotot szedek naponta, a dokim szerint ezt már nem igazán kellene emelni, de a görcsre nem tudott mondani semmit. Úgy fogalmazott, hogy "apró kellemetlenség a várandósoknál". Hát, én nem nevezném aprónak, konkrétan sírva visítoztam. Ennyire ne bírnám a fájdalmat vagy másnak is iszonyú fájdalommal járt, ha volt ilyen? Kb.2-3 percig éreztem az erős fájdalmat, de jelenleg is, ha ráállok izomláz szerűséget érzek.
márc. 6. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én vádlim/lábfejem alapjáraton is sokszor görcsölt be, a terhességem vége fele pedig hetente..

A leghosszabb az nekem is 2 napig tartott, amikor éreztem, hogy húz, feszül, fáj, azt hittem, hogy megbolondulok..

Szóval igen, sajnos “normális” és sajnos rohadtul tud fájni. Nyomogasd, masszírozd továbbra is, aztán egyszer csak elmúlik, mintha soha nem is lett volna.

márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden este lefekvés után ez volt nekem is.

A csillagokat is leatkoztam az égről.

Hiába szedtem a magnéziumot.

Idővel elmúlt

márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhesen még nem volt, de előtte többször előfordult. Olyankor csináltam egy magnézium kúrát. Az már nálad kiesett, de igen, nagyon tud fájni. Azért ki lehet bírni. Szerintem te azért voltál érzékenyebb, mert még nem volt ilyen. Elsőre tényleg elég ijesztő, de meg lehet szokni. (Bár, inkább ne kelljen.)
márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira közismert, de kálcium hiány is okozhatja amúgy.
márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél be olyankor 1 magnéziumot meg sétálj.

Nekem is ugyanez volt nem.mindig segít de eléggé bevált.

Nekem annyira sokat görcsölt,hogy a végéig szedtem 1 szem magneb6ot

márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, én is ezt akartam írni mint 4es, hogy nekem anno nagyon hangsúlyozta a nőgyógyász, h keményedésre Mg, vádligörcsre viszont Ca! És ha jól tudom nem annyira jó együtt bevenni. Próbáld ki Kérdező a kalciumot!

Egyszer volt egy ilyen vádligörcsöm, aminek több napos utóhatása volt, kitartás...

márc. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!