Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen hányinger, gyomorro...

23 hetesen hányinger, gyomorrontás érzés. Másnak ilyen ilyenkor?

Figyelt kérdés

Az elején nem volt hányinger. Most meg nem tudom eldönteni, hogy beteg vagyok, vagy a kis bébi miatt érzem így magam?


(Az első babánál az elején volt hányingerem is.)


2010. okt. 25. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak én tudom ezt így megkülönböztetni, de szerintem nem hasonlítható össze a terhességi hányinger a gyomorból jövő hányingerrel. Volt a terhesség alatt gyomorrontásom a 17. héten, meg az elején végig rosszul voltam, de a kétfajta érzés szerintem nem hasonlít. Ha fáj is a gyomrod, akkor egyértelmű, hogy elrontottad.
2010. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehet hogy az epéd csinálja? 23 hetesen már kezdi nyomni az epehólyagodat, de ezzel vigyázz nehogy úgy járj mint én!
2010. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem is volt "epés" megérzésem. Az lehet attól, hogy nyomja az epét?


Te hogy jártál???

2010. okt. 26. 07:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! AZ epés vagyok :) Azért van mert ráfekszik vagy nyomja az epeutat így a gyomorból nem tud ürülni az epe. Salvus víz sokat segít, mert segíti az emésztést. Nekem végig rajta feküdt a lányom, nagy pocakkal fetrengtem a földön a 30. hétre olyan görcseim lettek órákon át. Huszanpáradik héten jöttek a tünetek, először csak a gyomrom éreztem. Aztán elmúlt. Rá 1 hétre görcsölt a gyomrom és fájt a hátam, éreztem hogy kisugárzik. ELküldtek uh-ra de nem találtak semmit, azt mondták nem tudják miért van mert nincs semmi bajom. Aztán a 30. héttől elkezdtem inni a Salvus vizet és teljesen tünetmentes lettem / hiszen ugye azt mondták hogy semmi bajon/ végül mikor 3 hónapos volt a lányom szintén begörcsölt a gyomrom / most már tudom hogy az epe/ és sürgősségi műtét lett mert beszorultak a kövek az epeútba / amiről azt mondták hogy nincs is/. 2x műtöttek mikor pici volt a kislányom, tavaly nyáron volt ez, másodszorra kivették a teli köves epehólyagomat. SZóval ezért írtam hogy inkább vigyázz ezzel, igyál esetleg Salvus vizet mert szörnyű volt nekem ez az egész.
2010. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!