Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok, és...

14 hetes kismama vagyok, és szőrösödik a hasam (😅🥲). Normális ez? Tudok ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés

márc. 7. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Áhh ne is mond. Nekem is az volt. Olyan voltam mint egy jeti. Azt mondták majd elmegy ahogy jött. Nekem eddig még nem, de még reménykedek. Pár hónapja szültem.
márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Eltűnik, nyugi 😂
márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem bántom. 😅 köszönöm szépen 😁😀
márc. 7. 22:13
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Én azért nyáron, amíg még lehetett két részes fürdőruha, volt egy-két több centis darab, azért azt szemöldök csipesszel kiszedtem, mert irtó béna volt.
márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem piheszőrrel lett tele szerencsére, de brutális mennyiségben, ráadásul mivel már nagy a pocakom, ha fény esik rá, konkrétan olyan a hasam, mint valami kisállat 😂
márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem érdekes módon nem a hasam szőrösödött, hanem a fenekem 😊

De nem is középen, hanem a farpofáim... nem sűrűn és pihék, hanem hirtelen ilyen 2 cm hosszú sötét szálak nőttek ki itt-ott, mint az öregasszonyok állán, szörnyű volt 🙃

Szerencsére gyantával jól le tudtam szedni, és szülés után nem is nőtt vissza, tehát tapasztalatom szerint legkésőbb szülés után érdemes tőből kitépni. Magától nem tudom, mikor tűnt volna el...

márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz ellene tenni, nekem ha nem csal az emlékezetem , voltam terhesfotózáson 36 hetesen és akkor már egyáltalán nem volt szőrös, viszont 32 hetesen még az volt, ki érti.Nyugi el fog múlni.
márc. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szőrösödik, én 20 hetes ultrahangra leborotváltam, ne kérdezzétek miért :D De inkább nem fogom többet, mert hátha attól meg csak erősödik
márc. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pihe volt, csillogott a napon meg fürdés után 😃

Eltűnt, nem is vettem észre mikor.

márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez ilyen Fiestás.

Könnyen jöttél, könnyen mentél! :D

márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!