NoSpa fajasokra?

Figyelt kérdés

Szedett valaki Nospat gorcsokre,fajasokra??

Napi szinten szedtetek vagy csak amikor jott a gorcs?


márc. 7. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem.minek?ha görcsölsz magnézium
márc. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kellett, annyira erős görcseim voltak, hogy nyitották a méhszájat. 3*2 magnerot és 3*1 NoSpa néhány héten keresztül szigorú ágynyugalom mellett. Ez volt a maximális adag, amit itthon szerettem.
márc. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint szedhettem. Elnézést az elírás miatt.
márc. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem mindenképpen konzultálj erről az orvosoddal, hogy mit lehet szedni és mit nem.

Nekem pl háziorvos mondta, amikor görcsös hasmenésem volt, hogy ne vegyek be rá semmit sem, görcsoldót meg végképp ne és a nőgyógyásszal beszéljek.

márc. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, nemet nyelvteruleteken a Buscopant adjak ilyenkor, mert az jobb, mint a Nospa elvileg. Napi ket db maximum azt hiszem, de mindenkepp kerdezd meg az orvosod.
márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Koszi a valaszokat.

Egyeztettem mar s nogyogyasszal , o is javasolta+ meg masik gyogyszert is irt, de sajnos meg igyis eleg gyakran kemenyedek . Sot szulesi fajdalomhoz hasonlo gorcseim vannak .🫤

márc. 8. 11:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat és ne aggodalmaskodj. Minden rendben lesz.
márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi ,remelem.🙂
márc. 12. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!