Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan zajlott az influenza...

Anneee25 kérdése:

Hogyan zajlott az influenza terhesen? Mivel kezeltétek?

Figyelt kérdés

Kisfiam influenzás lett, én ápolom.

24 hetes kismama vagyok.

Mire számítsak?

Hogyan kezeljem?



márc. 8. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy pontosan influenzas voltam-e, de voltam parszor beteg terhesen.

Benuront vagy panadolt vettem be, ezen kivul az a gyogynovenyes italpor es szopogatos tabletta van meg, amit altalaban ajanlanak kismamaknak.

Most hirtelen nem tudom a nevet, de a gyogyszertarban azt fognak adni, mert mast nem lehet.

márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló nagyon jól leírta, fogadd meg a tanácsait. Szintén kb így jártam el, csak én nyáron a 30 fokban voltam totál beteg.
márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan első trimeszterben vagyok, de tantum verde-t kell szopogassak, rubophent szedhetek, javasolta még az orvos a d vitamint illetve ha szükséges akkor sinupret cseppeket.
márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Paracetamolt lehet szedni,de en most nagyon meglepodtem a tantum verden es a sinupreten. Ezek szerint halalosan feleslegesen szenvedtem annyit a torokfajassal meg egyeb tunetekkel??Nekem az orvosom nem engedett semmi ilyesmit, orrspraybol is csak a tengervizeset🥲

Mondjuk 1 eve voltam terhes, nem most.

Na majd legkozelebb.

márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4# Ugyanez! Nekem még a mentolos kenegetős dolgot se engedte, csak a teát meg a c-vitamint. Mikor mondtam, hogy gyógyteát ihatok-e, arra is rávágta, hogy semmit... Viszont minden létező házi gyógymódot kipróbáltam kínomban. Ami nagyon bevált, az napi többszöri forróvizes párologtatás.
márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4# Nekem se engedte ezeket és ugyanúgy csak a tengervizest. Megyeszékhely. :D
márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szerencsés voltam, mi megúsztuk.
márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!