Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek milyen név a...

Szerintetek milyen név a Regina unokám lesz és ezt a nevet javasoltam?

Figyelt kérdés
márc. 8. 10:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

Makd eldöntik a szülők, de

Kertek. Javasoltál. Innentől az ő döntésük. Nem szabad megsértődni ha nem tetszik és nem ezt adják.

Amire kértek, azt teljesítetted.

márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 babyboom567 ***** válasza:
67%

Utasítsd ezt el!Határozottan és tisztelettel!!

A gyereked szülő lesz, képesnek kell lenniük a párjával választani egy nevet a gyerekének.Ha mégsem képesek rá, akkor még nem állnak készen a gyerekvállalásra!

-Anya, azt szeretnénk,hogy te válassz nevet a babának!

-Gyerekem, ez nagyon megtisztelő,és nagyon szeretlek titeket,és a babát is,de NEM!Szülők lesztek, a baba a ti gyereketek,ez most a ti időtök már,a ti feladatotok,a ti döntésetek.Egészen biztosan jó nevet fogtok választani.

(határozottam más lenne a helyzet, ha mondjuk a hatodik-tizedik gyerekük születik, és annak kell nevet választanod, akkor persze bármit választhatsz)


Határozottan kell támogatnod a gyerekedet, hogy le tudjon rólad válni.Itt az idő vállalni a felelősséget a döntéseiért.

(nyugodtan lehet lepontozni, de szülőként meg kell tudni ugrani ezt a dolgot, és nincs szükség erre a nagyszülői segítségre)

márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
24%

Én nem adnám..Jesszusom még a névválasztás a is beleakarsz szólni, mi lesz még azután..

Minden lében kanál akarsz lenni az életükben???

márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
Ha ők megtiszteltek azzal, hogy te ajánlj nevet, akkor ne másoktól kérj megerősítést, hanem a leendő unoka szüleitől. Ha nekik is tetszik a Regina, tök jó. Ha igen, ha nem, tökmindegy, mit mondott a GYIK népe.
márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó, nem akar beleszólni, megkérdezték a véleményét, megkérték, hogy javasoljon valamit.


Amúgy nekem tetszik a Regina, becézni is lehet többféleképpen. De úgyis majd a szülők döntenek.

márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%

Sztem szép és nem elcsépelt!

Aranyosak, hogy megkértek, te válassz. És megértem, hogy véleményt kérsz itt is.

Nyugodtan javasold ezt a nevet. Valószínűleg nem véletlenül választottad.

márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%
Szép név,egyedi,egyszerű, nem csúfolható feltétlen. Nem túlzás,nem nagy magyar vagy rém ritka stb. Jó név.
márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik, de vállalható.
márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mar nem divat es a mai anyukak szeretik a divatos neveket. Nekem sem tetszik
ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!