Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hány éves most, és hanyadik...

Ki hány éves most, és hanyadik babával?

Figyelt kérdés
14 hetes kismama vagyok, 1 gyerek, 30 éves. Kolleganőm közölte velem hogy azthitte már nem lesz gyerekem mert öreg vagyok hazzá. Hát majdnem dobtam egy hátast, hogy ezt valaki tényleg komolyan gondolja?🤔

márc. 8. 14:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy öreg a harminc.🤦🏻‍♀️
márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Szerintem sem. Nagyon felháborodtam azon amit mondott. És azthitte vicces mert még jót nevetett is rajta.
márc. 8. 14:45
 3/37 anonim ***** válasza:
77%
Én 36 vagyok, szintén első, még senki nem mondta hogy öreg lennék :D Sőt nálunk a 30+os kolléganőim azt mondják még ráérnek
márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
68%

"Hát majdnem dobtam egy hátast, hogy ezt valaki tényleg komolyan gondolja?"


Igen, van ilyen. Joga van hozzá. Nem kell vele foglalkozni. Anno én is úgy gondoltam, ha 30 éves koromig nem leszek terhes, akkor nem lesz gyerekem. Másodikra 40 éves korig adtam magamnak a határidőt, nem jött össze.

márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
82%
32 vagyok, első baba. Mindenhol, védőnő, terhesgondozás, magándoki azt mondja, fiatal kismama vagyok. Úgyhogy aki nem így gondolja, bekaphatja. Az egyik kolléganőmnek 40 évesen született az első, 42 évesen a második.
márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
66%

29, 2.gyerek.

Ha idén nem jött volna össze, nem lett volna 2.

Nekem, ismétlem nekem 30volt a lélektani határ.

márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
81%
36 évesen volt első, 40 előtt megpróbáljuk a másodikat. Nem mondom hogy ideális kor,de ez van.
márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
86%

Kolléganődnek üzenem, hogy 42 vagyok, 16 hetes terhes. Első és valószínűleg utolsó baba, de semmit nem zártam ki 😁

Egyébként én több, mint 20 éve akarok. 1x épp nyöszörögtem valakinek, hogy nekem már sose lesz, amikor meghallotta a takarítónő a munkahelyemen. Kérdezte, miért, hány éves vagyok? Mondtam, 25. Azt mondta, hát, akkor már tényleg benne van a korban, bele kell húznia 😂A legdurvább, hogy komolyan is gondolta. Szegény, nem élte meg, de most biztos dobna egy hátast.

márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
75%

1. 25

2. 27

3. 29

4. 40, most múlt 3 hónapos.

Egyáltalán nem vagy öreg. Akkor én mit szóljak?😆

De egyáltalán nem lógtam ki a többi kismama közül még így sem.

márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

31 évesen szültem a fiamat.

Ne oregitsuk már egymást ennyire könyörgöm.

Harminc évesen miért lenne öreg valaki?

márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!