Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 év feletti kismamák nektek...

35 év feletti kismamák nektek nem szólhatnak be a korotok miatt a környezetetek? Én többször kaptam meg már hogy 37 évesen 4. Gyerkeket minek szülök? Nagyon bántó.

Figyelt kérdés
márc. 8. 15:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ebbe belejátszik az is, hányadik gyerek...

40 vagyok és a negyedik babával. Sokan lesznek, akik ezzel nem tudnak azonosulni. Ez van. Nektek így jó, nem kell velük foglalkozni.

De ugyanígy megmondják, hogy hogy kellene etetni, altatni, stb...

márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
39 évesen szültem a második gyerekemet, soha senkitől egy rossz szót sem kaptam.
márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
38 évesen szültem az elsőt. Lombikos baba volt évek óta küzdöttünk. Egy rossz szót se mondott senki. Szerintem aki ilyenért beszól az valamiért biztos beszólna. Ha fiatal vagy azért, ha első gyerek azért. Engedd el a füled mellett. Gratulálok!
márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Bár egyébként senkinek semmi köze hozzá, de én úgy láttam, inkább annak szólnak be, aki sokadikat vállal "idősebben". Pedig nem kéne.


Nekem első terhesség volt, tudták, hogy lombikbaba, bizonyára sejtették, hogy nem így terveztük.

Kb. annyi idősen szültem lombikkal az elsőt, mint korábban a sógornőm a spontán fogant harmadikat. Neki a saját anyja (anyósom) sopánkodott, hogy "Jaaaaj, három gyerek? Miből? És ennyi idősen szülni!" Nálunk meg csak örült, hogy lesz a fiának is gyereke.

márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sem a korod, hanem a gyerekek szama a megbotránkozrató.
márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
25%
Miért bántó ha megkérdezik hogy minek szülsz ilyen későn 4. gyereket is? Engem is érdekelne a válasz
márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
42 vagyok, első (és valószínűleg utolsó) babámat várom. Még senki nem mert. Szerintem tudják, hogy széjjel taposnám🤣
márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
35 vagyok, nem kaptam senkitől sem beszólást, sem rossz szót.
márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 NTBS ***** válasza:
37%
Azért elég buta, aki egy kismamának beszól.
márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Én azért kaptam, mert 24 évesen szültem az elsőt. Túl későn kezded vagy túl korán, keveset szülsz vagy sokat, nem jó ezeknek semmi. Egyik füleden be, másikon ki.
márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!