Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan ,hogy nagyon rossz...

Volt olyan ,hogy nagyon rossz vagy fura helyre rúgott a babócátok?

Figyelt kérdés

Ma lettem pontosan 23 hetes:)

És hát akkorákat rúgdos ma a pici, hogy volt hogy már felszisszentem, aztán most nemrég meg valahogy olyan helyeket rugdos és próbálom elképzelni milyen pózban is lehet.



Olyan fura, mert elsőnek a hasam leges legalján kezdem el érezni az erős rugásokat, kivülről is elég erősen látszott, utana éreztem a fenekemnél és a gátamnál is hogy valamit oda rúg. Most lehet akkor a lábai ennyire lent helyezkednek el?


Mikor az alhasam erősen rúgdosta picit el is kezdem görcsölni ,ilyen mensi szerű. De most is érzek egy enyhébb nyomást lefele.


Akkor az is volt,hogy mikor lefele rúgdosott fent is éreztem a mozgásá a köldököm körül.


És pont most kezdte újra az egészet😂

Cuki meg minden de már kellemetlen érzés, eddig sose rúgott ekkorákat, most meg itt verekszik a mindenemmel is oda lent.


18 hetes voltam mikor elkezdtem érezni a mozgását,de még akkor se

volt ennyire lent az az érzés.



És még annyi, hogy ugye ehez semmi köze annak hogy a gyerek fejjel fog a születni vagy popsival?



márc. 13. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

23 hetes, még össze vissza foroghat, 36hetesen fordult be a fiam. 36 hetesen faros volt, 37hetesen mentem orvoshoz megint akkor már fejvégű volt. Szóval nyugi, még oda vissza elforog. De ő aránylag nyugis volt.

A lányom meg csinált hasonlókat, mint a te babád 😅. Rendszeresen elnyomott valami ideget amitől lezsibbadt az egyik lábam... A legrosszabb az volt, amikor valahogy a bordáim alá feszítette a lábát 30+hetesen és azt hittem eltöri, nem kellemetlen volt, fájt!

márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
22 hetes vagyok, nekem a kedvencem mikor a hogyhólyagomat rugdossa :D De amúgy többnyire én is lent érzem, ilyenkor még inkább ott helyezkednek el. Nyugi, szülésig még 800szor körbe fog benned forgolászni :D
márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Lesz ez sokkal sokkal rosszabb is 🤭 30.ik hét után nagyon bedurvul a zsebibaba 🙃 nekem is volt hogy a bordáimon zongorázott... Napokig fájt utána. Na meg mikor úgy érzed majd, hogy kidugta a kezét a vaginádon és a húgyhólyagod csikizi bévülről... Hát haláli...Utána már kevesebb helye lesz mozogni, na de akkor lesz csak ám nagyon kellemetlen sokszor. Ez teljesen normális. Kitartást... De a neheze az csak most jön. 🤭🥰
márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
36 hetes vagyok, kb egy hete kezdett el fájni, amit csinál. A könyökét meg a sarkát úgy tudja kinyomni oldalt, hogy olyan érzés, mintha szétszakadnék. Már be van fordulva, így ha a fejét mozgatja, olyan mintha a fenekemen akarna kijönni. A 26-27 héten be egyszer volt egy rúgása, amivel telibe ku küldte a gyomrom, és időm se volt gondolkodni, kihánytam mindent, ami addig benne volt.
márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2x. Nem tudom, mit talált el, de majd' besz*rtam a fájdalomtól.
márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem harántba feküdt végig. A vége fele volt, hogy mindkét oldalt egyszerre nyomta. Majd megőrültem :D
márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legfurább az volt amikor ültem és mintha a csípőcsontomat piszkálta volna. Ha feküdtem, akkor pluszba még valami ideget is megtalált, hirtelen fel is ugrottam :D
márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon aktív babám volt, de én a magzatmozgásokat szerettem a legjobban a terhességben. Fájni kimondottan sose fájt, olyan volt jó párszor, hogy a húgyhólyagom, bordám környékén akciózott, meg nekem folyton hullámzott a hasam, befészkelte magát a hasam egyik oldalára, utána átmászott a másik felébe, elég furán néztem ki deformált pocakkal:-) Nem volt farfekvéses, de pusztán a mozgásokból meg nem lehet szerintem mondani.
márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Kezével is tud cuki dolgokat csinálni neked.

Nekem a lépnél fájt nagyon

márc. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig keresztben feküdt. Amikor már olyan nagy volt hogy teljesen végig ért a két oldalam között, az volt a legrosszabb. Nagyon csikis az oldalam, ha valaki hozzaér, ugrok egyet 😀Borzalmas volt amikor rúgott , hadonászott a kezével. Na meg a terhesség vége fele amikor olyan érzés volt, mintha a hüvelyemben kaparászna. Hülyén hangzik, de jobban nem tudom megfogalmazni az érzést 😀
márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!