Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes ma a pici, van egy...

9 hetes ma a pici, van egy hematómam ami 2 hete pecsételő vérzést okozott de azota nem volt. Ma megint jött egy barnás véres nyálkás dolog. Ezzel ügyeletre kellene menni ?

Figyelt kérdés

Mikor dokinál voltam azt mondta hogy ha erős vérzésem van menjek be. Mivel volt egy veszítésem olyan gyomoridegem van :( amugy hétfőre van időpontom.

Egyébként azóta a nyálkás dolog ota nem jott semmmi



márc. 13. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismétlődött, felesleges.
márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha barna, az valószinűleg a hematóma. Én nem mennék be így, hogy hétfőn mész, de ha téged megnyugtat, akkor menj. A lényeg, hogy a körülményekhez képest te minél nyugodtabb tudj maradni. 😊
márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztos, hogy csak a hematóma, fölösleges bemenni, de én megértem, ha bemész, én is minden szünet után bementem, ha újra jött valami. Mindig attól féltem, hogy mi van, ha legyintek, hogy biztos csak a hematóma, közben meg baj van. (Nem mintha bármit is tudnának tenni ilyen korai terhességben baj esetén azon kívül, amit már megtettek.)

Nekem egyébként 9 hetes koromig tartott, a genetikain már nem látták. Láttak viszont más bajt, de azóta nem volt vérzés, ne is legyen🙏

Szóval kitartást neked! Őrjítő, de egyszer vége lesz. Akkor én se hittem el.

márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm !!
márc. 13. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 missed ab utàn a mostani terhessègemnél 6 hetesen kezdődött a vèrzès haematoma miatt. 1 hètig még barnàztam. A 12 hetes uh-rá meg fel is szìvòdott. Szerintem nàlad is a haematoma lesz a barnàs folyàs oka.


19 hetes km

márc. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!