Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen már látták nektek,...

17 hetesen már látták nektek, hogy kisfiú vagy kislány a pocaklakó?

Figyelt kérdés
Pont ma töltöttem be a 17 hetet. Ma megyek orvoshoz, remèlem látni fogja. Azt ajánlották egyek meg egy csokit mielőtt megyek, mert állítólag az èdestől felèbred a baba. Utoljára mikor voltam, eppen aludt😁 Második baba, 7 èv után vègre összejött a kis csoda babánk 🥰 A kisfiamnál 20.hèten latták meg hogy kisfiú 😊

márc. 14. 09:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont a 17. héten mentem az orvosomhoz, aki már meg tudta mondani, hogy lány. De ez függ attol, hogy hogyan fordul. Nem mindig lehet ilyenkor látni.
márc. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

17hetesen a lányommal voltam, akkor a doki 90%ra mondta.

18hetesen 100%-ra mondták mindkettőt. (1fiú, 1 lány)

márc. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! :) Nekem mindkét babát biztosra mondták 12. héten, 18. héten még én is egyértelműen láttam. :D Magánban voltunk, ha számít.
márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sima sztk-s uh-n nem, de babamozin, ahol volt idő nézegetni, ott megmondták.
márc. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek ☺️ Remèlem hogy valamit látni fog ma. Gratulálok mindenkinek a babához 🥰
márc. 14. 09:31
 6/16 anonim ***** válasza:
Én magánba járok, 16 hetesen már mondta az orvosom, hogy fiú, mivel a férjem rákérdezett, múlt héten a 20 hetes genetikain ezt meg is erősítette :)
márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

12 hetes genetikain magánban már mondták, hogy kislány. Magándokim is megerősitette. Azóta 26 hetes várandós vagyok és még mindig lányt mondanak.


Az elsőnél is végig lányt mondtak a 12. héttől és az is lett.

márc. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem 12 és 16 hetesen csak tippelt, 20. heti uh-n mondta biztosra (azt amit 2x megtippelt).
márc. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem csak barlanglakót láttak. 🤷‍♀️
márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A 12 hetesen mondták, hogy kisfiú, a 18. heti genetikain a doki azt mondta, hogy nem igazán látott semmit, inkább lánynak tippelné, de nem biztos.

Aztán voltunk babamozin, ott nagy nehezen a végére villantott.

Fiú lett.

márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!