Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik ilyen? Mit csináljak?

Létezik ilyen? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma voltam nst-n és ultrahangon. Azt mondták minden rendben,a baba nagyon mocorgott tegnap este óta,lejjebb is ment a hasam,egészen olyan 13 óràig. A szívverése reggel 180 körül volt.13 óra óta nem mozog,pedig ettem,(édeset)és olyankor mindig aktív egyet rúgott, érzem a szívverését az oldalamon, és fél perc alatt 34-et vért. Felkelteni nagyon nehezen tudtam,finom mozgást csinàlt.Hozzáteszem hétfő óta beteg vagyok,ma estére be is làzasodtam, gyógyszer nincs itthon,a férjem 11-re ér haza, és falun lakunk.. tehát csak holnap délelőtt tudok gyógyszerhez jutni. A hasam érintésre nem kellemes ahol a baba van.38+5
márc. 20. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, hogy mégis hogy éreznéd a magzat szívverését az oldaladon....
márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elso sorban kezd el valahogy csillapitani a lazadat, mert ez veszelyes lehet. 🙁

Mennyi a lazad?

Gyogyszer nelkul is lehet lazat csillapitani .

márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Teljesen oldalt van. Ha azt érzem és látszik ahogy csuklik, miért ne érezhetném a szívverést ha úgy fekszik?

38.0 kádba már nem fekszem,nem tudom nyitott-e a méhszàj,engem február 7 óta nem vizsgálnak..

márc. 20. 22:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A szivvereset hogy erezhetned mar, basszus , gondolkozz mar ! Az a te hasi aortad pulzalasa !
márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menjetek be a kórházba.

Biztos ami biztos

márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a te szívverésed volt. Egyébként meg menj be, ha rossz érzésed van. Inkább legyen egy fölösleges utad.
márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még nekem is kevés lenne a 64-es pulzus, amióta terhes vagyok 100 felett van..mivel most is mértem a vérnyomásom és 109 volt. Mocorog néha amióta felkeltettem
márc. 20. 22:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,eüsként írom...nem,nem tudod érezni így a pulzusát. Totál mást éreztél,konkrétan fizikailag lehetetlen amit leírsz,orvos sem képes rá. Még egy fonendoszkóppal se tudod egyébként. Picit gondolkozz.


Lázad valahogy csillapítsd tényleg,nem tesz túl jót. Illetve én is azt mondom,ha rossz érzésed van,valami nem stimmel inkább nézzenek meg pluszba,minthogy baj legyen.

márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinten eu.-es, kerdezo, nem tudod erezni a szivvereset. Ne egesd magad tovabb, mert ez nagyon gaz...
márc. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

érzem a szívverését az oldalamon, és fél perc alatt 34-et vért


Kizárt. Az is hogy érezted, az is hogy fél perc alatt 34. Az esetleg a saját hasi lüktetésed!

márc. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!