Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fekszik még valaki elrövidült...

Fekszik még valaki elrövidült mehnyakkal?

Figyelt kérdés

Hogy birjátok a fekvést?

Hány hét van még hátra?

Mekkora a cervix hossz?

Mit csináltok a sok fekvés közben?filmeztek?


Sorstársak îrjatok! 😱


márc. 22. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak voltam ebben a helyzetben 10 héten át.

Sorozatot, filmet néztem, olvastam, böngésztem. Eltelt az idő.

A jó hír, hogy végigvittem a terhességet, majdnem indítottak. 🙂

márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is pár éve volt, dolgoztam, online, napi 4-6 órát - fekve. Nem volt túl kényelmes, de ment vele az idő. Illetve aludtam, amennyit csak tudtam (nagyobb gyerek nem volt). Ezzel ment igazán gyorsan az idő. Még 40 hetesen is órákat aludtam, pedig már rég nem kellett feküdnöm :). Az első pár hét sokkoló volt, de aztán belejöttem. Nekem a kilóim bánták, de végül sikerült mindtől megszabadulnom, igaz lassabban, mint terveztem.
márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Bár egyelőre nekem nincs elrövidülve, csak a külső méhszáj megvan nyílva (egyelőre nem kell szigorúan feküdni), de nekem is ez a félelmem, hogy szigorú fekvés kell majd!


Mesélj te. Mennyire vagy megrövidülve és mióta? Most hány hetes vagy???

márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét terhességnél fellépett ez a probléma, az elsőnél 20 hetesen, de olyan jól sikerült visszatartani, hogy a végén indították.

A másodiknál 22 hetesen kezdett rövidülni, a nagyobbik miatt nem tudtam annyit feküdni, mint kellett volna, de próbáltam vigyázni. Túlhordtam Őt is 5 nappal.

Kitartást kívánok mindenkinek, aki teheti pihenjen. ❤️

(Ki tudja mikor lesz ismét lehetőség pihenésre 😄)

márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kôszi a válaszokat 🙂🙂


Én a 24.het óta fekszem, most mèg csak 28 vagyok…🫤 28mm volt a cervix hossz, de most arabin pesszarium mellett 32mm.


Viszont egy par napja nagyon lent erzem a babat, tulsagosan is lent.

2 napig most nem birtam fekudni sajnos.. de most folytatom 🙂

Persze a nagy tesók mellett sem könnyű, de muszâj..

márc. 23. 06:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Akiknek feküdni kell, azoknak ténylegesen egész nap az ágyat kell nyomni 0-24ben vagy hogy van ez? Séta is tabu, meg minden házimunka?
márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondtàk,hogy egész nap feküdjek , csak a fürdőig menjek és ennyi. Hát én nagyjából be is tartom. A vizsgálatokra meg amikor kell menni akkor szinte teljesen legyengülök , és estére nagyon fàj a hasam….. meg a derekam.
márc. 23. 10:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!