Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelentenek ezek az adatok?

Mit jelentenek ezek az adatok?

Figyelt kérdés

PAPP-a 7,43

Free beta hcg 202

Anti tpo 69,5

TSH 0,83

Köszi szépen a válaszokat!


márc. 26. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Így semmit. Nem véletlen van a kombinált vérteszt leleten rajta, hogy önmagában nem értelmezhető.

Meg az sem mindegy, melyik napon vették a vért. (Ha leírod, sem lehet többet mondani.)

márc. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinológus fog tudni ezekre választ adni neked.
márc. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Azért ez így nem feltétlenül igaz, hogy önmagában nem értelmezhető, itt a gyakorin is nemrég volt egy ilyen kérdés, hogy nagyon alacsony volt a papp-a és a béta hcg, de a teszt negatív lett. Majd nemsokkal később kiderült, hogy nagyon komoly genetikai rendellenesség van a babánál és mondták hogy ez már látszott ezekből az értékekből is. Persze ott is mindenki ezt írta hogy ne foglalkozzon vele meg önmagában nem értelmezhető... Szerintem meg ne írjunk már ilyeneket ha egyszer nem értünk hozzá. Igen is számít külön-külön is minden egyes érték
márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem mindegyik választ!

Szóval akkor ezekből mire lehetne következtetni?

márc. 26. 08:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1-es válaszoló nem teljesen úgy értette, hogy önmagában nemlehet értelmezni, hanem úgy, hogy egyben kérték ezeket a vizsgálatokat és a 4 értékből akarnak kiszűrni valamit, ezért hiába kezdjük el egyenként boncolgatni. Ezt viszont szakorvos tudja megtenni aki kérte a vizsgálatot.
márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem meg ne írjunk már ilyeneket ha egyszer nem értünk hozzá. Igen is számít külön-külön is minden egyes érték"


#1 vagyok. Nekem a kombinált tesztem eredménye ezzel a szöveggel lett feltöltve EESZT-re: "Az eredmény önmagában nem, csak az ultrahang vizsgálat adataival együtt értékelhető a

megfelelő szoftver alkalmazásával."

Szóval nem az ujjamból szoptam. Plusz nagyon nem mindegy, mikor vették le a vért. Valakinek 12. hét körül, nekem a 9. héten, mert korai vérteszt volt. Az értékeim 12. hetihez képest rossznak számítottak, de a 9. hetiként teljesen rendben voltak. (Egészséges gyerekem született.)

márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!