Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28x15mm tolcseresedes?

28x15mm tolcseresedes?

Figyelt kérdés

Ez nagyon nagy tolcseresedest jelent? Egy hete meg nem volt semmi tolcser…. ☹️☹️

28 hetes vagyok


márc. 26. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a belso mehszaj nyitott? Nekem meretet nem mondtak de hatalmas volt. Belul nyitva. Miutan a harantbol a gyerek befordult, visszazart a belso mehszaj a 34.heten, kulso vegig zarva volt. 41.heten mutottek. :)
márc. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez akkor azt jelenti hogy teljes nyitva van a belso mehszaj????😦😦😦

A kulso az zart.

márc. 27. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kinyitotta. Az volt a tolcser teteje. A széles része.
márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen kérdező, ez a tölcsér. A belső nyitva, a teteje 28 mm széles, a hossza 15 mm.

Kérj másodvéleményt, nekem a stressz okozott akkora görcsöket, hogy a görcsök nyitották. Először szigorú fekvés, emelt magnézium, napi három NoSpa, utána 2 hét múlva, mikorra elmúlt a stressz zárt voltam, vagyok azóta is, pedig eltelt 14 hét.

márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!