Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » PCOS-m van, szerintetek...

Csingilingg88 kérdése:

PCOS-m van, szerintetek milyen a hcg és progeszteron eredményem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, PCOS-m van,33 napos ciklusokkal, enyhe IR-rel, pénteken teszteltem pozitívat, csütörtökön kellett volna megjönnie a menzesznek. Ma voltam reggel vérvételen:


HCG: 271,8 IU/L

Progeszteron: 40,64 nmol/L


Ha jól sejtem, március 2-5 között lehetett a fogantatás.

Szerintetek megfelelőek ezek az értékek?



márc. 26. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Progreszteront nemtudom, mert nem vagyok jártas benne, viszont HCG-nél 1 eredmény nem elég. Ott a duplázódást szokták nézni. Így csak arra elég, hogy tudod baba van a dologban, viszont azt nem, hogy fejlődik-e a terhesség
márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen tudom, két nap múlva megyek újra. :)
márc. 26. 20:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2 nap múlva kiderül. A progi hivatalosan jó, de én nem lennék nyugodt ilyen értékkel pótlás nélkül. Én az elsőnél 56-ra kaptam, de nem segített, valószínűleg nem az volt a baj. Ennek ellenére a másodiknál már automatikusan kaptam, pedig már az ovu után pár nappal tartomány fölött volt.

De ha nincs gond, akkor megvárhatod a 2. mérést. Abból kiderül, hogy van-e értelme, de majd a dokid megmondja.

márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

A HCG elág tág határok közt mozoghat, főleg, ha azt sem tudod, hogy mikor van ovud pontosan.

Nekem ovu után 14 nappal (elmaradt vérzés idején) 126 volt, két napra rá 305, és még abból sem lett élő terhesség, így nekem ez a HCG 5 napos késésnél kicsit kevésnek tűnik, de tankönvy szerint beleférhet a normálba.

A progeszteron okés, de a pótlásnak spontán fogant terhességnél egyébként nincs jelentősége, nem növeli az élveszülési arányt.

Majd írd meg, végül mi lett.

márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pénteken kellett volna megjönnie, hétfőn voltam hcg vérvételen és 888 lett az eredmény, a mainak majd ma vagy holnap jön meg az eredménye. Nálam viszont biztosra lehetett tudni az ovu napját. Drukkolok hogy meglegyen a következőnél a duplázódásod🤞
márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mai eredmény: 708,3 IU/L
márc. 28. 17:07
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az szuper eredmény, több mint a duplája😊
márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, viszont a progeszteron lejjebb ment, hogyan tudnék ezen segíteni? 2 hét múlva megyek a dokihoz, ezen kívül sajnos nem tudom elérni😔
márc. 28. 17:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Tökéletes, csak így tovább 😁
márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8!Az késő lesz, ha baj van. A progi nem állandó, naponta többször is változhat, szóval még lehet magasabb is, de ha leesik az baj. Azért nem szokták mérni, mert van, akinek hirtelen leesik miközben a méréskor tök jó lenne. Próbálj elérni valakit.

#3,#9

márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!