Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Attól, hogy inkább az egyik...

Attól, hogy inkább az egyik felemen szurkál, a másikon kevésbé, nem muszáj méhenkívüli terhességnek lennie? Nektek hogy volt?

Figyelt kérdés
Tegnap teszteltem pozitívat(halványabb a második csík, de teljesen látható) ma második napja késik, de már négy-öt napja hogy tudtam hogy terhes vagyok, és nem fog megjönni, mert szurkáló érzést éreztem. A fiammal is hasonló volt, de ott inkább olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni, de nem jött meg. Most inkább a bal oldalamba szurkál, néha a jobba is, vagy ritkábban teljesen középpen érzem. Nálatok ha volt ilyen, minden rendben volt? Nem volt méhen kívül?

márc. 27. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy volt. Mindegyik terhességemnél szúrtak a petefészkek az első időkben. Főleg azon az oldalon, ahonnan a tüsző kiszabadult és kialakult a sárgatest, ami termeli a terhességet fenntartó hormont, a progeszteront. Az tud úgy fájni, mintha kést döfnének bele.😳 Teljesen normális jelenség.
márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Elárulom, hogy nekem terhesség nélkül is volt ilyen érzésem. Az ég világon semmit nem jelent.
márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem is szokott lenni máskor is, csak nem gyakran, hogy naponta többször stb. Nagyon rossz volt az előző terhességem, többször is voltam kórházban, tudom hogy a másodiknál nem kell feltétlen rossznak lennie azért, csak azért bennem van a félelem. Nagyon szeretnénk egy kistesót.
márc. 27. 12:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a méhenkívüli terhességemnél nem szurkált semmi, inkább olyan volt, mintha valaki egy újjal gyorsan, de nem erősen macerált volna belülről. Annál a petevezetékemnél, ahol letapadt az embrió.


Szurkalás pedig terhesség nélkül is volt nálam, meg terhesen is, szóval egy nagy katyvasz az egész :)

márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3# nem értem miért kellett legpontozni. Tényeket írtam.
márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nálam mindenkinél ment a zöld…
márc. 27. 12:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a jobb oldalon volt peteèrèsem, de a bal oldalon szùrkàlt. Sokat is. Semmi gond nem volt. 21 hetes vagyok màr.
márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak a jobb petefészkem szurkált koraterhesen :) minden rendben van ma tolröm a 15 hetet
márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, megnyugodtam :)
márc. 27. 13:57
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szúrt a jobb oldalam (nem feltétlenül csak a petefészeknél, volt hogy lejjebb is) az első 5-6 hétben, már kezdtem azt hinni, hogy vakbélgyulladásom van :D de szerencsére nem volt annyira erős és folyamatos, aztán abba is maradt.
márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!