Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Macmiror hüvelykrémtől égő,...

Macmiror hüvelykrémtől égő, fájó hüvely?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gombás fertőzésre canestent kaptam, attól rosszabb lett, majd felírtak macmiror hüvelykrémet. Tegnap használtam el az első adagot, és ma egész nap barnás darabok ürülnek és nagyon szúr, ég a hüvelyem. Ez normális? Mikor múlhat el? Az orvosom azt mondta, próbáljam végigszedni ennek ellenére, de nem hiszem, hogy menni fog.
márc. 27. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Végül mi lett? Én tegnap kezdtem el használni a krémet, mivel a kapszula hiánycikk, ugyan erre a panaszra és ma nekem is a sárga krém mellett barnásabb darabok is ürülnek. A kapszulanal nem volt ilyen. Szerencsére nem szúr, nem ég.

(23 hetes vagyok)

ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem a második nap után a hüvely hámja teljesen felmaródott, fájt, narancssárgás-véres hám és nyálkahártya jött. Két nap után így abbahagytam a használatát, Fluomicint kaptam helyette, attól semmi bajom. A második vagy harmadik napon már elmúlt minden tünet, amit a macmiror okozott előtte. Korábban egyébként a macmiror kúp nekem sem okozott gondot, csak ez a krém. De nekem egyéb tünetek is kijöttek, több helyen csalánkiütéses lettem tőle, én biztosan érzékeny vagyok erre.

Jobbulást neked, ha bármi problémát észlelsz, szerintem kérj másik gyógyszert. Nekem a nőgyógyászom a barnás darabokra azt mondta, az nem gond, de a későbbi tünetekre és a viszketésre azt mondta, az nem jó.

ápr. 3. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi a visszajelzést! Holnap én is megyek dokihoz, biztos ami biztos.
ápr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!