Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezekkel a tünetekkel kinek mi...

Ezekkel a tünetekkel kinek mi lett a vége?

Figyelt kérdés

5+5 naposan rózsaszín folyásom volt, kórházba kerültem. Elmúlt pár napra, majd újra kezdődött, azóta is tart, ma töltöm a 7. hetet. Progeszteront szedek, plusz exacyl nevű gyógyszert kaptam+fekvés, amit betartok, csak mosdóba megyek ki. Görcs nincs, nem is volt eddig. Három napja nézték a babát, akkor minden rendben volt vele, de persze tudom, bármikor történhet bármi sajnos. Azóta is bent vagyok a kórházban. Az orvosok csak annyit mondanak, hogy pihenés, várakozás. De már nagyon nehezen bírom itt.

Megjósolhatatlan, tudom. De mégis, van, aki ilyen sokáig rózsaszínezett, és mégis rendben volt? Vagy szinte esélytelen?


márc. 31. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

De miért vagy kórházban?


Ennyi idős terhességnél, ha beindul a vetélés, nem tudnak az orvosok mit csinálni, hiába fekszel bent.

A kórházi környezet, ottani lét csak plusz stresszforrás.

márc. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet,sajnos. Látták okát a vérzésnek,hematóma,ilyesmi?:(


1# A kórháznak pénz... nem másért. Két kórházban voltam eddig kismamaként,az egyik egy kis vidéki kórház,ahol 5 heteseket is befektettek akár hetekre a semmiért,szó szerint tele volt a szoba 4-5-6 hetesekkel,vérzés se volt,de haza se engedték. A másik megyeszékhely-nagyon jó szakemberekkel,nem fektetnek be,hogy plusz stresszként még bent feküdj húsvétkor is,mikor pihenni otthon is tudsz.

márc. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mert itt szeretnek befektetni, kell a pénz. Első terhesség, nincs semmi tapasztalatom, azt mondták, jöjjek be, én meg bejöttem. Nem gondoltam, hogy eddig itt leszek, és még mindig nem látni a végét. Nagyon okoskodni se akarok, mert bármi van ide kell visszajönni, nehogy megszívassanak...de már az idegeim tönkre vannak, ha mást nem kedden lehet saját felelősségre hazamegyek.

Hematómát nem láttak, azt mondták, lehet a méhszájhoz van közel a lepény, de még fiatal terhesség, nem látja rendesen. Egyébként három vérzésmentes nap után engednek haza, de hát akármi is lesz, még itt feküdjek lehet heteket?

Ma lesz valamikor uh, rákérdezek megint.

márc. 31. 09:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor elvileg még nincs méhlepény.


Nem tán Békés megyébe vagy? Ott mondták nekem,hogy 3 vérzésmentes nap,majd eltelt 5-6,aztán még maradjak már mert hátha baj lenne. Én akkor saját felelősségre az orvosom tanácsára hazajöttem a saját városomba. Itt meg tök normálisak voltak,nem is ott volt a gond,ahol ott látták. Ritka putri egy hely volt. De nyilván más,ha te az adott kórházhoz tartozol. :(

Kérdezz rá az uhn,hátha látszódik ma valami oka is már.

márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben hazajönnék. Írta már más is, de csak csatlakozni tudok, hogy ha vetélés lenne azzal bent sem tudnak mit kezdeni. Fekszel egy ágyon és minden hülyeségen jár az agyad, nemtudsz kikapcsolódni. Ha otthon lennél sokkal jobban letudnád foglalni magad.

Légy erős és ne hagyd magad. Ha úgy érzed otthon jobb lenne, mert amúgy sincs mit ellátni rajtad csak vegetálsz, akkor kérd, hogy saját felelősségre hazamész.

márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, ez Békés megye, hogy találtad ki? :)

Csak ezt a három napot hajtogatja mindenki, akárkit kérdezek. De az se nagyon tetszik, ha kérdezni mersz. De már lehet tényleg hazamegyek lassan saját felelősségre, aludni, pihenni is alig bírok már itt, nem hiszem hogy ez jót tesz.

Meg tényleg nem értem, mire jó itt feküdni hetekig.

márc. 31. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Oda kerültem be november végén. Borzasztóak voltak. Írom ezt eüsként. Volt ma UH?
márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi volt az uh-on? Tudtál beszélni az orvossal hogy haza szeretnél menni?
márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!