Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Könnyen letettétek a cigit,...

Könnyen letettétek a cigit, amikor megtudtátok, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Én egyik napról a másikra, pedig azelőtt el sem tudtam volna képzelni. Úgy látszik ilyenkor átkapcsol valami az agyban 😁
márc. 31. 08:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen énis ìgy 😄
márc. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal.

Az első gyerek után sajnos újra rágyújtottam. Persze amikor mellettem volt eszembe se jutott de a munkahelyen igen.

A második most 3,5 éves.

Egyszer elmentünk barátokkal szórakozni, akkor este elszívtam 4 szál cigit de se előtte se azóta. Nem is kívánom szerencsére.

márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem tettük le.
márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Igen, magam is meglepődtem, hogy milyen könnyen ment. Én két hetet adtam magamnak, hogy fokozatosan csökkentsem az adagot (először csak napi 3 szál, aztán 4 nap múlva már csak 2), szóval hogy még a hatodik hét előtt letegyem, de végül csak 9 nap kellett és teljesen el is hagytam.
márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%
Igen, bár én már csak nikotinmentes e-cigit szívtam. Tudom nem ugyanaz, de a megszokás csak játszik.
márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%
Azt nem mondanám. 26 év után nekem is kellett kb.2hét. Vegyesen szívtam rendes cigit és iqost. Amikor megtudtam már inkább iqost, de mindkettőt csökkentettem. 6hetesen hagytam el teljesen. Most félidős vagyok, de még mindig minden nap rágyújtanék. Persze sosem teszem.
márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%

Én nagyon szenvedtem 😩

Hetekig idegbeteg voltam.....

márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
Másfél hete teszteltem. Mostmár csak napi 1 szálat szívok (iqos) és azt is szeretném minél előbb elhagyni. Előtte 1 doboz sima cigi és 1 doboz Iqos mindennap :( Hozzáteszem nem terveztük még a babát, de hálát adok az Istennek, hogy felnyitotta a szemem, hogy ez így egy pusztítás. Régebben azt hittem, hogy ha esetleg teherbe esek akkor egyből le tudom majd tenni elvből. Így is tettem, de az elvonási tünetek brutálisak én soha többet nem akarok ennyire függni semmitől. Azt az egy szálat is el fogom hagyni a napokban.
márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos nagyon nem volt konnyu, de a pozitiv teszt utan azonnal letettem.

Viszont az egesz terhesseg alatt rohadtul ra akartam gyujtani sajnos, pedig a 22. hetig meg hanytam is, de valahogy meg akkor is kivantam 🥲

De persze nem gyujtottam ra.

márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!