Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire mondható jelenleg...

Mennyire mondható jelenleg normálisnak a terhességem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg 13+4 hetes kismama vagyok. December végén volt egy spontán korai vetélésem, majd januárban ismét teherbe estem. Az elején is voltak barnás folyásaim, majd a 4-5. hét körül rákszűrés után ismét kezdődött a barnás folyás több héten át. Majd egyik napról a másikra megszűnt. Mindeközben szednem kellett a Duphastont a 12. hétig, mellette magnéziumot és terhes vitamint. Utóbbi kettőt továbbra is szedem. Nem rég voltam a 12. heti genetikai ultrahangon, ahol fél órán át nézték ultrahanggal a babámat. Minden rendben volt vele, a lepényem a mellső falon tapadt meg, haematoma nem látható. Másnap estére elkezdtem vérezni, egyből szaladtunk a kórházba, arra már szinte teljesen elmúlt. Megvizsgáltak, a babát is. Minden rendben volt, annyit mondtak, hogy valószínű bevérzés lehetett, de ki is ürült. Ritkán vannak csak görcseim, azt mondták akkor szedjek Nospat. Ezen kívül pihenjek. És másnap megint kezdődött a barnás folyás, ami most már ismét 3-4 napja tart.

Szerintetek biztos, hogy minden rendben van? Ez így okés, hogy szinte az eddigi terhességemet végig barnázom? Pedig betartom a pihenést is. Mit tehetnék még? Ki volt hasonló helyzetben?



ápr. 2. 17:29
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Mindenkinek!🥰🥰
ápr. 15. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!