Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél miért...

Korai terhességnél miért fájhat a hasam ha sokat ülök?

Figyelt kérdés
A hetedik hétben vagyok. Ha egész nap ülök - például a munkahelyen - megfájdul vagy feszül a hasam alja. Ez mitől lehet?

ápr. 3. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
A terhességtől, nő babád, nő a méhed.. Sétálj, mozogj.
ápr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Azért 7 hetesen még attól az apró pici babától, meg méhtől a hasában nem kellene, hogy feszüljön, fajjon neki szerintem...mármint nem azt mondom, hogy baj van, de azt se, hogy ez a növekedés miatt van, hiszen akkor mi lenne később, ha már hatalmas pocakod lesz? :D szerintem a hormonok, esetleg magnézium, vas, vitaminhiány, ilyesmi, de kérdezz rá védőnőnél, dokinál :) minden jót :)
ápr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A tested kezd átalakulni a baba kihordásához. Ehhez társulhat a terhesség bármely szakaszában alhasi görcs/ diszkomfort érzés. Van, aki szerencsés és az egész terhesség alatt semmi kellemetlen érzete nincs. Van, aki pedig végig szenvedi az egészet pl. Én. ;)

Normális teljesen. Nem kell parázni.

ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan vagyunk, én is hetedik hétben, irodai munkával. :) Nekem egész nap elő-előfordul, hogy görcsöl/húzodik a hasam, de én is azt vettem észre, hogy ha dolgozok, akkor a nap végére jobban érzem. Elvileg csak, amiatt van, hogy nő a méhed, nyúlnak a szalagok. Azt, hogy az üléstől miért jön ki jobban azt nem tudom.
ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😊 A szintén kismamáknak boldog babavárást😊
ápr. 3. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat ültem, én már a terhesség előtt is jobban puffadtam, ami nyilván feszüléssel jár. Ez terhesség első idejében fokozottan előjön. Persze a méhszalagok nyúlása is okozhat feszülést.
ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!