Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetesen ultrahang?

4 hetesen ultrahang?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Volt esetleg valaki, aki kb. 4 hetes terhesen, a nem várt körül ment orvoshoz? Láttak már valamit UH-n? Meg lehet állapítani ilyenkor, hogy méhen belül van-e?

Tudom, hogy nagyon korai, de muszáj tudnom, hogy minden rendben van-e egy korai vetélés miatt. Voltam teljeskörű kivizsgáláson, de csak a napokban lett meg minden eredmény amivel vissza kellene mennem a dokihoz, nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan pozitív lesz újra a teszt. 2 éve várunk a babára.

Köszönöm szépen!



ápr. 3. 16:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Lombikoztunk, így engem akkor is megnéztek, épp 4 hetesen volt a tesztelés napja a reprodukciós intézetben. Csak méhnyálkahártyát mért az orvos, más nem volt látható. 5 hetesen volt petezsák.
ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Hiába mész 4 hetesen nemfognak látni semmit, semmilyen előzmény miatt nemkell korábban menni, kivéve, ha progi pótlás kell. Én 2,5 évet vártam a babára, párszor vetéltem. 5+3 naposan mentem mégcsak petezsák volt. Endokrinológushoz kellett inkább mennem, mert emelni kellett a gyógyszeradagomon PM alulműködés miatt.
ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
93%

Én missed ab után egy hónappal estem újra teherbe, a 8. Héten mentem orvoshoz aztán, szándékosan, hogy már tutira legyen szivhang.

Eszembe sem jutott 4 hetesen menni.Minek?Úgysem lát semmit, és csak idegeskedés lett volna a vége.

ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha muszáj lenne tudnod, akkor maga a doki mondaná, hogy menjél mindenképpen 4 hetesen. Azért nem mond ilyet, mert nem jósnő, hanem orvos és tudja, hogy nincs értelme megnézni a semmit.

Nekem is volt vetélésem. Meg volt beszélve, hogy a következő+ tesztnél rögtön elkezdem a progit. Hívtam is a dokit, mondta, hogy írja a pótlást, de majd kéne uh.is, hogy lássuk jó helyen van-e. Mondtam, mikor mennék, akkor már majdnem 7 hetes leszek. Mondta, rendben jó lesz akkor. Végül vérzés miatt sajnos ügyeletre kellett mennem 5 hetesen és 7 hetesen már a 4.uh volt, de nem ez volt a terv. Nem attól fog megmaradni, hogy nézegetik.

ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de semmi oka nem lehet , annak hogy ilyen korán mész. Mellesleg az ég világon semmi értelme. Volt vetèlèsem, úgyhogy ne gyere azzal, hogy nem értjük.
ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek egyébként. Én pont, hogy később mentem, mint első alkalommal. Pont egy vetélés után kéne tudni, hogy nem jelent semmit ha az elején minden rendben. Ne értsd félre, azt csinálsz amit akarsz , csak ne próbáld megmagyarázni, hogy ennek van értelme.
ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam, MINDENKÉPP megyek orvoshoz MÁS MIATT, én csak arra lettem volna kíváncsi, hogy ha már ott vagyok akkor 4+6 naposan láthat-e valamit ESETLEG. Miért kell egyből bántani a másikat, ezt annyira nem értem..


Köszönöm szépen azoknak akik érdemben válaszoltak.

ápr. 4. 06:08
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

A 4 hét meg a 4+6 azért közel sem ugyanaz ám, majdnem egy hét különbség….

4+6-on már lehet petezsák.

ápr. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Értem. Sajnálom, nem tudtam, nem vagyok otthon ezekben.. köszönöm!
ápr. 4. 07:57
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.


Nekem most ezzel a terhessèggel 4 hét 5 naposan kellett uh-t csinàlni vèrzès miatt ( haematoma). Akkor màr volt 8 mm petezsàk és 1.5 mm szikhòlyag is.


Majd ìrj kèrlek, hogy ment az uh. Szorìtok! :)

ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!