Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen már mindent nehezen...

33 hetesen már mindent nehezen bírok. Normális lehet ez?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdtünk el vásárolgatni a babának, kórházi dolgok, babaszoba stb. Már bánom, hogy a végére hagytuk, mert fél óra után minden bajom van, le kell ülnöm, sorban állás közben lever a víz, nagyon kényelmetlen az egész. Itthon elpakolászom meg ilyesmi, de ahogy ki kell lépnem a házból, sétálnom kell végem van. Közben belegondoltam, hogy rengetegen ilyenkor még aktívan dolgoznak, tesóval vannak otthon stb. Így nem tartom teljesen normálisnak. Még van hátra jó pár hét, kicsit stresszel, hogy már most életképtelen vagyok.

Ti mennyire éreztétek rosszul magatokat ebben az időszakban?


ápr. 4. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki nehezebben birja a terhesseget, van, aki konnyebben.

Es amugy rendelj!

En szinte mindent netrol rendeltem, de a koromollotol kezdve a felnott pelenkaig mindent, mert 10 percenkent pisilnem kellett, nem birtam mar nagy vasarlasokat csinalni a vegefele :D


Egyedul a babakocsit neztem meg szemelyesen persze, de azt meg hasznaltan vettem, amiatt is.


Meg nem vagyok varandos ujra, de tervben van, mivel mas valasztasom nem nagyon lesz, ezert nyilvan meg fogom majd valahogy oldani kozben a nagyobbat is. Egyebkent a gyerek edzesben tart, most sincs eselyem pihenni, ha pl migrenem van vagy beteg vagyok, de valahogy tuleljuk a napot. Na szoval masok igy csinaljak.

De neked most van lehetoseged pihenni, hat tedd azt nyugodtan!

ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem total rendben van, hogy 33 hetesen már nem futod le a maratont. :D aki majdnem a terhesség végéig dolgozik, az munkamániás, hidd el, ő is fáradékonyabb, itt-ott fáj is neki, csak nem foglalkozik vele, mert sokaknak a pörgés a legfontosabb. Nekem szuper terhességem volt, nagyon jól viseltem, végig imádtam, de bizony a 30. Hét körül már hamarabb fáradtam, 35-36 hetesen meg alig bírtam már mozdulni a gigantikus hasamtol:DD szóval nyugi, normális! Hatalmas már a babád, finishben vagy lassan:))) minden jót! :)
ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen a nagyobb fitten tart. Az elsőnél én is így voltam mit te kérdező, de most nincs időm ezekkel foglalkozni, hogy itt fáj meg ott fáj meg pisilnem kell 5 percenként, mert túl kell élni. Vesegörcs közepette is rohantam a gyerekért az oviba.
ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Jó kondiba, mozgás gazdag életmóddal kell teherbe esni és akkor nincs ez.
ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Nem azért fáradsz ki mert baj van veled vagy valamit rosszul csinálsz. Terhes vagy, ez ezzel jár. :)


4-es válaszoló, ez azért nem feltétlenül van így. Én az első terhességem előtt heti 5 crossfit edzést letoltam. Akkor már évek óta csináltam, tehát igencsak jó kondiban voltam. Nem hagytam abba a mozgást, bár nyilván már nem emelgettem a 80 kilós súlyokat.

A terhesség utolsó másfél hónapja mégis egy kín volt.

8 hónapos volt az első gyerek, mikor terhes lettem másodjára. Előtte csak ilyen tingli-tangli fitness női tornákat és kettlebellt csináltam, mégis tök jól bírtam végig, mivel ott volt már egy gyerek aki miatt nem volt megállás.

ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 hetesen is🤣

Eddig minden mozgástól el voltam tiltva, még a kismama tornától is. Ennek következménye, hogy most leszakad a derekam, meg a térdeim is. Utóbbit, mondjuk fogalmam sincs miért. Gondolom, ahogy megváltozott a súlypont, nem normálisan állok. Sétálni tudok és szeretek is, de fújtatok, mint egy gőzmozdony, ülésnél leszakad a hátam, fekvés közben meg azt érzem, hogy szétég a nyelőcsővem. Úgyhogy ülve alszom, nappal meg 10 percenként váltogatom az ülést, állást, fekvést. Már, ha van rá lehetőségem. Én nem tudom, mi lesz még a következő 20 hétben, de mostmár muszáj lesz tornáznom valamit, különben daruval visznek szülni😂

Kitartást, neked már mindjárt vége!

ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!