Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Utrogestan kimarhatja a...

Az Utrogestan kimarhatja a hüvelyfalat?

Figyelt kérdés

Egy vetélés után ismét babát várok és most kaptam hüvelykapszulát, viszont néha úgy érzem, hogy kimarja a hüvelyfalam. Voltam vissza dokinál, mert megijedtem, hogy barnázok, égett odalent. Mire beértem hozzá, addigra elmúlt. Szerencsére minden rendben volt, megvizsgált.

Azóta is alkalmazom, viszont most felhelyezésnél is fájt és vérzett is. Van, aki ezt végig alkalmazta vagy mi ez, hogy egyszer nincs bajom, utána meg kimar? Visszamegyek majd, hátha tud mást adni, mert sokszor az idegbaj kerülget miatta, megijedek, ráadásul gondolom nem jó, ha kimar.



ápr. 7. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

2 terhességem alatt is használtam végig az első trimeszter alatt. Soha nem mart ki

Nálad szerintem más probléma lehet

ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nalam kimarta tobbszor is. Sot ha egy kicsivel feljebb toltam a kupot akkor szinte 100% volt hogy fogok verezni, ha meg lejjebb akkor ugy pont jo volt.
ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)
ápr. 7. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!