Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt vérzéssel, vagy...

Kinek volt vérzéssel, vagy barnás/rózsaszínes folyással komplikált terhessége?

Figyelt kérdés
Tegnap már kérdeztem ezzel kapcsolatban, de ma újra jött ez a sötét/közepesen rózsaszín folyás mikor wc-re mentem,de most több sajnos. Azóta csak feküdni merek, wc-re is félek menni. Az előző hasonló eset épp 4 hete volt mikor majdnem betöltöttem a 10.hetet. Holnap tölteném a 14.hetet. Lehet hogy bár a mensi inkább 12.hét környékén lett volna esedékes, csak most jelentkezik ez a tünet? Másnak is volt ilyen?
2009. jan. 5. 10:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem kb. a nyolcadik héttől volt barna pecsételő váladékozás, mivel a beágyazódásnál keletkezett egy vérömleny, és Utrogestant kellett használnom a 12. hétig. A Te terhességed már idősebb, mindenképpen el kéne menned orvoshoz, és ultrahanggal megnézni, hogy mi a helyzet. Addig is nyugalom, pihenj! Sokaknak van pecsételés, vérzés a koraterhesség idején, akár az első trimeszter végéig is. Nem lesz semmi baj, csak mielőbb menj orvoshoz.
2009. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos külföldön nem ilyen egyszerű orvoshoz menni. A magyar nődoki meg most a műtőben van, még jó két órát kell várnom, hogy el tudjam érni telefonon, azért köszönöm.
2009. jan. 5. 11:15
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Én 10 hetesen már kórházban feküdtem, mert bevéreztem. Nem csináltak velem semmit, csak pihennem kellett. Pár hét múlva megint bevéreztem, de akkor már nem mentem kórházba. az orvos eltiltott mindentől, s félidőig fekvés!!

De megérte, gyönyörű kislányom született!


Ne aggódj (könnyen beszélek, persze hogy aggódsz)! Pihenj, pihenj, pihenj! Mihelyst fel tudod hívni az orvosodat, hívd, majd ő megnyugtat!

2009. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kaptam időpontot késő délutánra a szülésznőmhöz, de előtte úgyis beszélek telefonon a magyar nődokival is. Jobb több ember véleményét hallani. Remélem nincs semmi baj. Hátha a szülésznő meghallgatná majd a szívdobogást.
2009. jan. 5. 11:35
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem folyamatosan kisebb nagyobb kihagyásokkal, de van barnázásom, néha vérzésem.Az első 12 hét alatt használtam az utrogestant.Kiderült, hogy a méhszájamon lett egy pici seb, tehát innen jön a vér.Így nem olyan rossz.Bár sokat kell pihennem, de nem bánom.Ráadásul pénteken a dokim helyreállítja ezt a kis hibát:)

A lényeg hogy pihenj addig is míg az orvos nem tud fogadni.

14 hetes pocis

2009. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Sürgőssen menj orvoshoz!!!!NEm akarlak megijeszteni....de Sajnos nekem így kezdődött a vetélésem! Előtte semmi jele nem volt! Nem görcsöltem nem véreztem,csak ez a rózsaszínű folyás volt! 2 nap múlva lettem volna 12 hetes. Másnap elmentem dokihoz,hogy megnyugodjak,de sajna nagyon rossz hírt közölt! ...Valószínű hogy 2 hete már nem élt a magzat!
2009. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp jó, hogy megnézeted magad! Nagyon drukkolok, hogy ne legyen baj, majd írd meg, hogy mit mondott az Uh-s doki! Remélem csak pihenned kell majd! Szorítok értetek!!!
2009. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást meg a válaszokat. Sajnos ebben az országban nem lehet csak úgy uh-ra menni. A szülésznőmhöz sikerült időpontot kapnom ma délutánra. Ő majd gondolom meghallgatja a szívhangot (remélem). A magyar nődokit még mindig nem sikerült elérni telefonon.


Majd írok, remélem semmi komoly.

2009. jan. 5. 13:47
 9/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy hol laksz? mármint milyen országban tartózkodsz? (a kettővel ezelőtti hozzászóló)
2009. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha rám, kérdezőre gondolsz, akkor Egyesült Királyság. Amúgy azt mondta a magyar doki, hogy a kúp okozta, így abba kellett hagynom. Azért jól megijesztett. :(
2009. jan. 6. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!