Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt enyhe barnázás...

Terhesség alatt enyhe barnázás mennyire normális, amit hasfájás kísér?

Figyelt kérdés
ápr. 9. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes vagy?

Szerintem menj be az ügyeletre.

ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon korai a dolog 10 napja késik, tegnapelött teszteltem pozitívat.
ápr. 9. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Én is barnáztam,egyből bementem az orvosomhoz és kaptam progeszteront amitől elmúlt,azóta már lassan 11 hetes vagyok
ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 babyboom567 ***** válasza:
93%
Semennyire.Menj ügyeletre.
ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a terhességből még tényleg bármi lehet annyira korai. Van aki szerint a progeszteron sem feltétlen ér valamit ilyenkor, de nem is árt, szóval menj be az ügyeletre és fognak felírni, aztán majd kiderül.
ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az aktuális mensi előtt 4 nappal volt eléggé nagy mennyiségű barna folyásom, plusz görcs. Azthittem megfog jönni, de másnapra elmùlt, majd pár nap múlva újra jelentkezett. Aztán teszt pozitív, barnázás folyamatos. Bejelentkeztem orvoshoz, 2 hétre rá kaptam időpontot. Időközben a barnázás átváltott erős szúró fájdalommá egyik este, erős görccsé, és élénk vérzéssé. Telefonáltam az ügyeletre, aztmondták ha nagyon nagy mennyiségű vér nincs, akkor várjam meg az időpontom, úgysem tudnak mit csinálni, lehet egy vetélés. 2 napig véreztem. Az utána elmúlt, maradt a barnázás egészen a vizsgálatig, ahol egy 8 hetes 2 napos kicsi élet figyelt ránk, igen erős szívhanggal. Nem tudják a vérzés okát. Kaptam.progit, velfemer, magneziumot. 2 nap múlva megszűnt hála istennek, és azóta a 19hétben vagyok, szépen kerekedek, és már mocorog. 🥰🥰🥰🥰 mindig van remény. 🩷
ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!