Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes vagyok és a dokim...

26 hetes vagyok és a dokim szerint nagyon aktív a méhmozgás, a leletemre ezt írta: jóslófájások. Ez elmúlhat vagy már végig azon kell izgulnom, melyik percben érkezik a baba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

a jóslófájás nem azt jelenti hogy x héten belül megszülsz.

a méhed gyakorlatozik erre magne b6-ot és pihenést javasolnak a dokik.


ha nem mondta kérdezz rá de naponta 2-3 magne b6-ot bevehetsz és egyes séták vásárlások házimunka közben ülj le és pihenj.


Semmi baj nem lesz nyugodtan tedd a dolgod vásárolgass a kicsinek élj ahogy eddig.

2010. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 26 hetes vagyok és azt szeretném kérdezni,hogy ő ezt miből állapította meg?Én jövőhéten megyek a dokihoz és alig várom már.
2010. okt. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem jóslófájások a 24. héttől ez azt jelenti, hogy sokat keményedik a hasam. Magnéziumot kellett szedni 3x3-at.

Most viszont 30. hét és visszatartásra kórházba kerültem. Tüdőérlelőt is kaptam. Cervix 1110.

Szóval ha nálad nem állnak fenn ilyen panaszok egyenlőre akkor még nincs miért izgulni. Sajnos nekem már van. Más adat nincs a papirra irva?

2010. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt írta, hogy igen kontraktilis méh, megrövidült portio. Magne B6-ot szedek + még egy gyógyszert felírt. Görcs, ilyesmi nincsen, itthonról dolgozom, sokat pihenek. 3 hét múlva pénteken kell visszamennem. Ja és mielőtt megállapította, nem volt semmi tünet. Amióta mondta, azóta feszül a hasam és kemény...
2010. okt. 27. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert izgulsz. Ne idegeskedj és akkor nem fog feszülni és keményedni.
2010. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!