Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen Savot használtam...

Terhesen Savot használtam lehet bajunk?

Figyelt kérdés

Terhesen Savot használtam, összesen 4-et fujtam vele, nyitott ablak mellett közvetlenül, maszkban.Utána minden ablakunkat, bejárati ajtót nyitva hagytam 2-3 órán keresztül.

Lehet bajunk ettől a mennyiségtől?



ápr. 18. 14:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
39%
De azért az agyadat meg kéne tartani mert rettentő hosszú 20 év vár rád!
ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
3 gyereket szültem, én nem vagyok ilyen öko-bio mami, ugyanazzal és ugyanúgy takarítottam terhesen is, nem váltottam kozmetikumokat sem, sőt még a hajam is festettem sima bolti, dobozos festékkel. Mindenki jól van, van, aki túlzásba esik mindennel terhesen, de nem leszünk cukorból, csak mert teherbe esünk. Semmi bajod nem lesz a Savotól.
ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha a #12 tudott emberi hangnemben válaszolni, a többiek miért nem? 🤔



A hajfestékről is elterjedt, hogy nem szabad terhesen, csomóan ezt úgy vették, hogy baja lesz a babának. Fodrász mondta, a banának semmiképp nem lesz, de mivel terhesség alatt az erős szagokra érzékenyen reagálunk, zárt térben rosszulléthez, ájuláshoz vezethet.


Na, a Savo után 2-3 órát szellőztettél, nem lettél rosszul, semmi nem lesz.

ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!