Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Prena vagy nifty esetleg...

Prena vagy nifty esetleg valami más?

Figyelt kérdés

Sokadik ilyen kérdés gondolom az oldalon, de hátha olvasok még újabb véleményeket, tapasztalatokat.


39 éves vagyok, első terhességem. Mindenképp megcsináltatjuk valamelyiket. A kombinált tesztben annyira nem bízok.


Még annyi, hogy Szegeden tudom megcsináltatni, tehát csak az jöhet szóba, amit ott is elérhető.


Köszönöm ha írtok. :)


ápr. 21. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Prena nekünk jó volt és gyorsabb mint a nifty
ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ugyanazt tudják.
ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek közel azonosak, dönthetsz ár alapján is (bár gondolom ott is minimális lesz a különbség).

Én azért választottam a Prenát, mert a magándokim, akihez terhesgondozásra jártam, velük volt leszerződve.

Ha a 12. heti genetikai előtt nem beszélem le vele, akkor lehet a Niftyt választottam volna, mert a szonográfusnál meg az volt elérhető :)

ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!