Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sűrű vizelési inger, szúrkáló...

Sűrű vizelési inger, szúrkáló érzés néha a bal, néha a jobb oldalon. (Mintha a kést forgatnák😫) 21 hetes kismama vagyok, ez baj lehet? Vagy megint a hidegfront?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Hú, nekem tegnap vagy tegnapelőtt volt ilyen. Én is megijedtem, de csak pár pillanatig volt és nem jött többet. Szerintem normális. Ha nagyon rendszeres lenne vagy folyamatos, akkor azért megnézetném magam.

23hkm

ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pihenek, így nincs baj, de elmentünk a párommal a boltba, alig vártam hogy vissza szálljak a kocsiba és haza érjünk. 🥲
ápr. 24. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális jelenség is lehet, de ha megnyugtat, nézesd meg magad.
ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
28 hetes vagyok, nálam is gyakran van ilyen egy jó ideje, amúgy mindenhol azt mondják pihenj, nekem ezen pont hogy általában az segít ha sétálok kicsit :)
ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!