Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteri vérvétel 14....

Első trimeszteri vérvétel 14. Hétben nem késő?

Figyelt kérdés
ápr. 24. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

De elég késő.

Nekem már a 12hetes uh-ra vinnem kellett.

ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért maradt el a 12 héten?
ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha megoldható, jobb a 12 hetes UH-ig megcsinálni, hogy az orvos is lássa, de ha nyomós okod van rá, hogy miért csúsztál vele, szerintem megértik. Betegség miatt kicsúsztam a 12 hétből, talán 13 hetesen mentem, de lehet, hogy volt 14 is, mire időpontot kaptam, egy szót nem szóltak érte.
ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem késő, nálunk legalábbis az "12" heti Uh utáni héten volt csak.

Ahogy a 12 heti UH se csak a 12. héten van úgy ennek is tágabb a határa. Helyi szokás kérdése.

ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Engem genetikai uh ra 13+0 hívott az orvos mert akkor többet lát, ezt mondta.
ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy kapok időpontot.
ápr. 24. 15:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként engem az lepett meg inkább, hogy ok megcsinálták a vérvételt, meglettek az eredmények, de csak a következő genetikai UH után nézték meg az eredményeket, akkor írták be a kiskönyvbe (ami azért jópár héttel odébb van ugye..) , Szóval ilyen alapon nem lehet elkésni vele :D
ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem veszik ezt olyan szigoruan, nyugi.
ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fogják ilyen szigorúan venni. De nálunk mondjuk nem is kell időpont a kismamáknak a laborban, csak oda megyek és levesznek mindent, amit kell. Kár, hogy ez nincs mindenhol így.
ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ilyen szigorúan veszik. Én amúgy a 10.hèten voltam és a háziorvos is megnézte, meg a védőnő is. Sőt a nőgyógyász is mondta, hogy nyugodtan küldjem át. Végül nem küldtem mert látták elegen, mivel endokrinológushoz is jàrok😅


Ha nem nézi meg senki akkor tényleg sok értelme van 🙄 bár nyilván laikuskènt is látható a legtöbb dolog, hogy jó v nem.

ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!