Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most ezek jóslófájások akarnak...

Most ezek jóslófájások akarnak lenni? Nem korai egy kicsit?

Figyelt kérdés

29 hetes vagyok, 1 hete kezdődött ilyen mensi szerű görcs a hasam alján, van hogy néha a hasam aljánál elmúlik majd a derekamba megy át. Ez nem tart sok ideig olyan kb 20-30 másodperc között elmúlik majd kb 5 perc után megint érzem.


Ez 28 héten többször volt, mostmár csak este, délután jön elő. Teljesen kibírhatók, de nem lehet nem figyelembe venni őket főleg, hogy most is aludni feküdtem le erre jönnek ezek a görcsök.

Arra is gondoltam, hogy valamimet nyomhatja a pici ami miatt így görcsöl, de nem mert hàt akkor nem csak este jönne.


Meg amúgy ez lehet jel arra, hogy ezek szerint éjszaka is megszülethet a babám vagy kora reggelre? Ezt meglehet állapítani jóslókból?


Meg utána olvastam és olvastam olyat is akinek már 23 hetesen jóslói voltak de nem lett semmi baj.


Majd rákérdezek a védőnőnél is, csak mindig kimegy a fejemből minden olyankor:D



ápr. 24. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jósló is de ha melegvízes tusolásra, magnéziumra, pihenésre nem múlik el és hullámokban, rendszeresen érkeznek ezek a görcsök én azért megnézetném. Nálam semmi jele nem volt, még jóslóim sem voltak még, aztán egyik este furcsán görcsölt a hasam ( van már gyerekem és nem vajúdós görcs volt), bementem a klinikára, kinyílt a méhszáj. Akkor még vissza tudták tartani de 3 nap múlva már nem sikerült. Koraszülött lett. Inkább egy felesleges kör a dokihoz, minthogy baj legyen.
ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkeppen kerdezz ra az orvosnal szerintem.

Amugy nekem bejott, leginkabb josloim estefele es ejszaka voltak, de a terhesseg vegefele. Ejszaka is szuletett meg, az mar mas kerdes, hogy az elso rendes fajastol szamolva osszesen 35 orat vajudtam, mire megszuletett🤣🤣

De termeszetesen nem lehet ebbol a szules idejere kovetkeztetni :D

ápr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1#-el egyetértek. Ha nem javul zuhanyra, magnéziumra, pihenésre, és rendszeresen jön, akkor orvos lásson mindenképp. Ne védőnőt kérdezd akkor.
ápr. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!