Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha veszelyeztetett terhes...

Ha veszelyeztetett terhes vagy korodbol kifolyolag akkor az miben gatol pontosan?

Figyelt kérdés
Mikre kene jobban odafigyelni akar a hetkoznapokban? Vagy semmivel nem masabb? Tudnatok ebben esetleg segiteni ha ti ezeket tudjatok? Valaszaitokat elore is koszonom!
ápr. 25. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Semmivel.

39 évesen szültem ,többszöri vérzéssel,2 veteléssel elötte. A szülésig dolgoztam.

Ha van valami magzatra/anyára ártalmas gond akkor avatkoznak közbe ha kell.

A kor nem indokolja.

ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben nem gátol. Az elorehaladottabb kor eseten szimplán biológiailag nagyobb az esély arra, hogy valaki nem tudja kihordani a terhesseget. Konkrét veszélyeztető tényező ebben az esetben nincs.
ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es mi van ha 18 ev alatti vagy mondjuk nem pedig 30 vagy 40 folott? Ugyan az vonatkozik rajuk mint az idosebbekre? Koszonom a valaszokat!
ápr. 25. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én több dolog miatt voltam veszélyeztetett: korom, alapbetegségek (asztma, szarkoidózis) és egy korábbi vetélés miatt lettem veszélyeztetett terhes, igazából akkor még semmiben sem gátolt, dokival egyeztetve táppénzre sem mentem.

Akkor lettem kb. minden mozgásról letiltva (sétán kívül) szinte, mikor 12. heti genetikain már látszott, hogy rossz helyen tapad a lepény, de ez is csak annyiban korlátozott, hogy minden mozgást óvatosabban csináltam, nem cipekedtem, nem hajlongtam ész nélkül stb.

Szerintem érzed azt, hogy mi sok neked, elég az óvatosság (de ez egy teljesen átlagos terhességnél sem árt szerintem).

ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy veszélyeztetett terhes vagy , vagy csupán magas rizikó van bepipàlva a papíron. Utóbbi az ég világon semmit nem jelent.
ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én veszélyeztetett vagyok a korom miatt. Meg még vagy 4 másik ok miatt. A 4 másik határozta meg az életem, nem a korom. A többi már nagyjából rendeződött, a korom maradt. Természetesen, maradok veszélyeztetett, de már nem parázom úgy, amíg nincs konkrét okom.
ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!