Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feszulo alhas es mehszajnkorny...

Feszulo alhas es mehszajnkornyeke?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt valakinek hasonlo erzese?

Feszul az alhasam a szemeremcsont folott es a mehszajam kornyeken is feszulest erzek. Ez jelenthet bajt vagy csak a baba sulya nyomja , no a baba?


33. Hetes vagyok jelenleg.


ápr. 29. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor éreztem ezt, főleg séta közben, de ha lepihentem (akár csak leültem egy picit útközben), akkor elmúlt.

Aztán egyszer jobban fájt, mint szokott, és bár egyáltalán nem biztos, hogy összefügg, de kiderült, hogy meg is repedt a burok... szerencsére már a 36. héten jártam, így nem volt gond, hogy indítani kellett a szülést (3120g, 52 cm 😀).

Szerintem pihenj sokat, és figyeld, hogy nem szivárog-e a víz (nekem véres volt, úgyhogy annyira nem kellett gondolkozni...).

Minden jót kívánok nektek! 🙂

ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem most nem mulik.. reggel ota feszul 🫤


Szep sulya lett a babadnak meg a hossza is 😊😊


Pihenek, koszi ! ☺️

ápr. 29. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is 33 hetes várandós vagyok. Ma nekem is sok problémám van. Esetleg az időjárás lehet ránk hatással? Görcsőlget a hasam és fáj a derekam. Reggel nekiálltam a fűnyírásnak, de a felénél abbakellett hagynom annyira nem éreztem jól magamat.
ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 35 hetes vagyok jelenleg, nekem is minden bajom volt ma. Szerintem front miatt, plusz nálunk a szél is fújt.

Ilyen feszülès, szurkálás is szokott nálam jelentkezni pár hete, eddig még sosem volt gond.

ápr. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor biztos a front miatt volt…. Elegge megvisel engem 😅😅
ápr. 30. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!