Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges a terhesség első...

Lehetséges a terhesség első hónapjában a menstruáció?

Figyelt kérdés

Pozitívat mutatott a teszt, viszont megjött ugyanúgy ahogy eddig szokott. Lehetséges hogy esetleg ennyi idő alatt mondjuk elment a baba?


24/N



ápr. 29. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos, kémiai terhesség. Valami elindul, a teszt pozitív, de végül megjon a menstruáció.
ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet, ez a kémiai terhesség, elindult valami, de valami még sem volt jó így nem maradt.

Ha tutira akarsz menni mensi után csinálj még 1 tesztet

ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 babyboom567 ***** válasza:
23%
Pozitív teszttel ÉS vérzéssel nőgyógyászati ügyeletre kellene menni,majd ott elöntik,hogy hogyan tovább.
ápr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó: Azért ezt te sem gondolod komolyan. Ha 1 napot késik, aztén megjön ugyanúgy, ahogy szokott, akkor mégis mit nézzenek ajta az ügyeleten? Kémiai terhesség, ez van. Vérzés után még egy teszt, ha az is pozitív, akkor menjen orvoshoz, de akkor sem az ügyeletre kell rohanni.

Nyilván más a helyzet, ha mondjuk 2 hete maradt ki a vérzés...

ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 babyboom567 ***** válasza:
22%

Nekem aztán baromi mindegy,hogy ki mikor megy dokihoz,nem az én életem/gyerekem.

De nekem volt több nőgyógyászati műtétem is,és ezer dolog miatt vérezhet,pl méhen kívülinél is megjöhet a menszesz, de a petezsák is megmarad rossz helyre beágyazódva.

Kb 90% hogy a kérdezőnek kémiai terhessége volt.Azért kellene dokihoz menni,hogy kiderítsék a maradék 10%-ot.

És ugye a kérdésből az sem derül ki mióta késik neki.

ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem késett neki. Azt írta ugyanúgy megjött. Szerintem korábban tesztelt ami pozitív lett és utána megjött ahogy szokott.
ápr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

3# és mit látnak ilyenkor az ügyeleten? Ha 6 hetes lenne más is az ügyeletet mondaná, de normális időben jött meg neki. Elküldik ezzel, mert ilyenkor aztán tényleg semmi nem látszik, még petezsák se.

Kérdező, mensteuáció után csinálj mégegy tesztet. Ha még mindig pozitív lesz, akkor menjél orvoshoz.

ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Ezzel nem kell sehova menni. Ha nem tesztelt volna idejekorán a kémiai terhesség létezését sem tudná, tehát csak simán menstruálna.

Véleményem szerint ezért nem kell a mensi kesése előtt tesztelni, mert csak felesleges reményt adhat.

ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
3# ne vicceljünk már
ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Kémiai terhesség, ez előfordul sajnos.Kitartást
ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!