Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy ismét Helicobactere...

Lehet hogy ismét Helicobacterem van? 😮‍💨

Figyelt kérdés

9 hetes terhes vagyok. Tegnap reggel kezdődően fáj a gyomrom, ilyen éhség érzet van a gyomromban, sokat büfögök. Háziorvos salvusvizet javasolt,és azt mondta ha az is ezzel most nem tudunk mit kezdeni :( Csináltam patikai vértesztet de az negatív. Ez mennyire megbízható?

Légzéseset meg nem lehet elvileg terhesen. Volt már valakinek esetleg terhesség alatt?

Ha most ez az is puszival, vagy csókolózással át lehet adni? 🙄😬



máj. 10. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, gondoltal-e mar arra…hogy…terhes vagy?

:DD

máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván de eddig semmi ilyen nemvolt... 🙃
máj. 10. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg csak 9 hetes vagy. Millio tuneted lehet meg.
máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sima terhestünet, dehogy helicobakter... 🙂
máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Èn 10 hetes terhes koromtòl vagyok pont ugyanìgy, sose gondoltam komolyabbra, mint terhestünet. 27 hetes km
máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

🤣 Végre egy ellenpélda. Itt mindenki terhes tünetnek tudja be azt is, ha a nem várt menstruáció előtt viszketett a kislábujja, te meg azt se, ami egyértelműen az.

Lesznek még ennél cifrábbak is. Ha pl.olyan 30hét múlva azt érzed, hogy marha gyorsan nedves lett a bugyid, az inkotencia mellett jusson eszedbe az is, lehet, hogy "csak" elfolyt a magzatvized🤣

Komolyra fordítva, nekem az első trimeszterben semmi tünetem nem volt. Kb. 18.hét óta meg olyan gyomorégésem van, hogy aludni se bírok. Fel se merült, hogy nem a terhességtől van. Szokj hozzá, hogy bármikor jöhet olyan, ami még nem volt. Sőt, olyan is, ami egyszer már volt és elmúlt.

máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már van egy 1 éves kisfiam, vele semmi tünetem nemvolt 🤣 ezért is fura
máj. 11. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!