Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt, majd enyhe...

Pozitív teszt, majd enyhe vérzés. Esélytelen a dolog?

Figyelt kérdés

3 napja teszteltem erős pozitívat, ma viszont sajnos elkezdtem vérezgetni. Nem erős, főleg a papíron volt először rózsaszín, most pedig inkább barna folyás. Délután voltam ügyeleten, de azt mondták nem tudnak mit csinálni olyan korai még a terhesség, úgyse látszana semmi az ultrahangon, pihenjek sokat, szedjek magnéziumot és menjek vissza egy hét múlva. Direkt rákérdeztem a progeszteronra, azt mondták semmi értelme, attól nem fog ilyen korán megmaradni. :(


Szerintetek van még esély hogy megmaradjon a baba? Ha nem jön meg jobban, érdemes tesztelni holnap vagy még pár napig úgyis pozitív lesz a teszt? Ez a bizonytalanság a legrosszabb, nagyon el vagyok keseredve. :(


máj. 10. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát majd kiderül, kétesélyes. Az ügyeleten igazuk volt, a progeszteronpótlás nem növeli az élveszületési arányt.
máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam így volt:

Hétfőn vérzés (piros, tisztasági betét épp elég volt, de nem csak pecsételés). Elmentem ügyeletre, pulzálást láttak /én is láttam/, akkor először amúgy, előtte nőgyógyásznál még nem volt semmi.

Szerdán mentem a magán nőgyógyászomhoz, ott már nem volt pulzálás, és kisebb is lett az embrió, mint amekkorának a kórházban mérték.

Szombatra visszahívott a szonográfusához UH-ra, hogy megerősítse a missed ab gyanút, aznap reggelre múlt el a mellfájdalom teljesen, és a teszt is alig látható lett addigra, bár a héten nem teszteltem előtte, szóval lehet korábban is látszott volna.

De én akkor már minimum 6 hetes lehettem, mivel pulzálást láttunk (sajnos volt egy kis kavar a dátumokkal, lehet az utolsó vérzésem sem mensi volt, ez már így sosem fog kiderülni).

Tehát lehet, hogy kevesebb hcg mellett látható halványulást tapasztalnál már holnapra is, ha baj van, de erre nincs semmi garancia.

Viszont a második terhességem alatt is barnáztam, de ott már a pozitív teszttől kaptam progit, és nem tudom, hogy az segített-e, de a kisfiam gond nélkül megszületett :)

Szurkolok, hogy nálatok is minden rendben legyen!

máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!