Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. Hétbe egyszeri pecsételő...

6. Hétbe egyszeri pecsételő vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

A feleségem ma észre vette hogy egy halvány barnás enyhén nyálkás folt volt a tisztasági betéten , most este meg enyhe inkább világos sárgás mint barnás kis folt , most elkezdett parázni mert már egy babát elvesztettünk és másfél évig vártunk rá . Szerdán lesz jövő héten az első vizsgálat .


máj. 10. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Vidd ügyeletre. Ha felritkulás van, gyógyszerrel menthető.
máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek orvoshoz.

Lehet, hogy írnak fel progeszteront, lehet, hogy nem csinálnak semmit, de engem megnyugtatna, hogy legalább mi mindent megtettünk.

Írom ezt úgy, hogy két terhességből kettőnél barnáztam, az egyikből missed ab lett, a másikból pedig a kisfiam... (annyi volt a különbség, hogy az egyiknél szájon át szedtem a progit, a másiknál meg kúp formájában, így én a biztonság kedvéért utóbbit javaslom annak, aki választhat).

Remélem rendben lesztek!

máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2! Megértem, hogy te ezt tapasztaltad, így ebben hiszel, de szerintem nincs sok köze hozzá. Nekem mindig jó volt a progim, mégis kaptam mindkettőnél. Az elsőnél barnázástól, a másodiknál már automatikusan. Az 1.spontán vetélés lett, a másodikkal 25hetes vagyok. Mindkettőnél szájon át szedtem. A másodiknál kiderült, hogy hematómám van, azért véreztem, az első szerintem életképtelen volt, mindenhogy elment volna😢

Lényeg, ha kap, akkor mindent megtettek, megadják az esélyt.

Drukkolok kérdező!🤞

máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Ne várjatok szerdáig, legkésőbb reggel menjetek ügyeletre. Van, hogy nem tudnak segíteni, de legalább mindent megpróbáltok, amit csak lehet. Nézzék meg ultrahanggal, és már lehet látnak is valamit.

Ha lehet, kérjetek progeszteront, nem csodaszer, de segíthet.

máj. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!