Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem duplázódott a hcg 2...

Nem duplázódott a hcg 2 naponta csak 3 de megmaradt a baba ?

Figyelt kérdés

Múlthét pénteken volt 4,2 hétfőn már 39, csütörtökön 77, szombaton 115. Nem teljes a duplázódás ezt én is látom viszont 3 naponta csak meg van.

Méhen belül láttak felritkulást így abban bízom hogy nem méhenkívüli.

Lombik baba 5 naposat kaptam vissza ma vagyunk et+15 .



#lombik #HCG #3naponta
máj. 12. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sajnos ez nagyon kevés. Ha méhen belül van felritkulás akkor valószínűleg nem méhen kívüli, csak simán kémiai terhesség.


Nekem spontán ciklusos kémiai terhességnél volt 14.dpo-n (et+9-nek felelne meg) 62 a hcg, 17. dpo-n 99, egy héttel később 204. Csak felritkulás volt, 2 hét után magától elment.

máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

115-nél semmilyen felritkulást nem láthattak, ugyanis 1500feletti hcg esetén látható uh-val.

Még lehet jó egyébként, nem kötelező 2 naponta duplázódnia, de et+15-nek kevésnek tűnik sajna.

máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tegnap volt 19 napos, 115ös hcgvel. Egyet kell értenem az első válaszolóval. Sajnos ez kevés is és lassan is növekszik.
máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeket , igazából szerintem is elég halvány ez a dolog..


Megmondom őszintén az hogy kevés az nem riaszt meg, inkább a duplázódás. Egy csomó story fent van facebookon ahol kevesebbel indultak és később de nekik duplázódott szépen.

Pénteken még megyek kontroll hcgre azt mondták ha nem lesz legalább 3x-4x annyi akkor engedjük el de szerintem is ez a legjobb már , de magamtól csak nem hagyom abba a progeszteront amíg van orvos aki szerint van esély.

máj. 12. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 napossal Et+9 nap volt 96 a HCG-m. 2 hét elteltével kellett mennem UH-ra akkor már látható volt.
máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!