Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A farokcsontnál égő, feszítő,...

A farokcsontnál égő, feszítő, mintha szét akarna a bőr repedni fájdalmam van 3-4 napja. Erősen fáj, alig bírok már mozogni ülni. Húzódik, mintha ott szét nyílnék. Mi lehet ez? Nyomásra is fáj.

Figyelt kérdés
Nem gennyes, nincs lyuk vagy tályog, enyhén pirosnak látom.

máj. 12. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Pedig dermoid ciszta lesz. Még nem tályog, de így kezdődik.

Háziorvos, ő pedig tovább küld sebészetre.


Nekem 3* nyitották, majd műtőtték.

máj. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az. Már lassan 1 hete tart, de nincs ott semmi. Ami úgy érzem kicsit segít a sudocream és a hideg borogatás. Ma már olyan érzésem is volt mintha összefelé is húzódna és száradna a bőr, 1x-2x még viszketett is. Semmit nem találok a neten mi lehet ez. Amit te is említettél ott szemmel láthatóan kell, hogy legyen dudor vagy ilyesmi. De nincs. Holnap délután már megyek egyébként a házi orvoshoz de nem hagy nyugodni mi lehet ez mert rettenetesen tud fájni és a hátamon sem tudok feküdni, 31 hetes kismamaként nem valami kellemes. Köszönöm a válaszod!
máj. 13. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem. Tévedésben vagy.


Dudor akkor van mikor már annyira tele van gennyel.

Végtére is nyugodtan vitázhatunk erről, nekem már nem egy alkalommal volt, mütve is lettem és mütét után is 10+ évvel a heg alatt kiújult.

De ám legyen. Menj el a háziorvoshoz, ha nekem nem hiszel. Ő pedig tovább küld vagy szimplán felír egy kencét.

máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!