Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség legelején dohányzás?

Terhesség legelején dohányzás?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg, hogy 5 hetes 3 napos várandós vagyok. Napi 2-3 szál hevítős cigit szívtam eddig. Lehet belőle baja a babának?😕

máj. 14. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem, mert 8 hétig kb nincs összekötés közted és a babád között. De egyébként ha tervezett baba volt miért nem álltál le vele?
máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem volt tervezett.
máj. 14. 11:20
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem lesz baj. Ilyen korán még ha baja lenne nagy valószínűséggel elvetélnél.
máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

"Nincs összeköttetés" mindig jól szórakozom ezen. Honnan szeditek ezt amúgy? Mégis kinek a méhébe ágyazódik akkor be az a blasztocita...?

Kérdező, ne aggódj, semmi gond nem lesz. Most leteszed és annyi.

máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Ilyenkor mindent vagy semmit elv érvényesül. Vagy elmegy, vagy nem lesz baja.

Ez a cigi ellenesség amúgy meg nagyon túl van tolva. Nyilván terhes nő ne cigizzen, de pár nap alatt nem okoz semmi visszafordíthatatlant egy pár millis embrióban.

Én amúgy 6 hetesen tettem le. Még csak meg se kérdezte egyetlen orvos se, hogy dohányzom-e. Minden eddigi vizsgálat szerint makk egészséges, de ha nem lenne, biztos nem azért, mert az anyja sejt korában pár napig cigizett. Kb.száz másik káros behatás ér addig minden terhes nőt, akármilyen óvatos.

máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Katona Dius ***** válasza:
69%

1-es szerintem szarkasztikus volt.

Napi 2-3 szál nem tesz akkora kárt, de nem árt azt sem letenni.

máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

Nyilván nagy baja nem lesz, de azért felnőtt embertől annyi igazán elvárható lenne, hogy

1) tervezetten essen teherbe

2) tervezett terhesség előtt lerakja a bagót.

máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja. Én is cigiztem amíg nem tudtam hogy terhes vagyok. Utána nyilván nem.
máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!

Hallottál már arról, hogy az óvszer sem 100%? Na, ez történt a férjemmel, akivel még 1 évet várni szerettünk volna. Ennyi! De köszi az előítéletet!


A többieknek köszönöm a válaszolat!😊

máj. 14. 12:43
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Hiába lelett pontozva a hetes igaza van.
máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!