Megnéznétek?

Figyelt kérdés
Köszönöm [link]
máj. 15. 16:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod értelmezni? Nem mondták el, hogy ennek a szűrésnek mi a lényege?
máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem. Mi a kérdés?
máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Közepes kockázat az okés...de hogy most aggodjunk mondjuk igy is para van most kissé..40vagyok 12hetes uh minden jó volt
máj. 15. 16:26
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
40 évesen én nem szórakoztam volna kombinált teszttel. A korod is megnyomja az eredményt önmagában. Illetve ebből az eredményből csak annyi derül ki, hogy azonos értékekkel rendelkező terhességeknél 671-ből, egy magzat volt down-os. Ez csak akkor rossz, ha pont a tiéd az az egy. Csináltassatok egy nipt tesztet.
máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Mert a kombinált tesztre már nem fértünk be a baba mérete miatt.. amúgy minden okés volt a12hetes getikain
máj. 15. 16:57
 6/27 A kérdező kommentje:
Genetikain*
máj. 15. 17:05
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez nem nyugtatni meg, én tuti csináltatnék nipt tesztet. De ugye ez attól függ hogy ti megtartanátok-e ha Down szindrómás. Ha akkor is megtartanátok akkor nincs értelme pénzt kiadni további vizsgálatra. Ha jól tudom 40 évesen már kötelező a magzati szív UH 20 hetesen, az fontos, hogy születés kor tudjanak róla, ha a szívével is probléma van.

Ha nem tartanátok meg, akkor viszont vizsgálódnék tovább.

máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
0%
Làny vagy?
máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Én igaz csak 30 vagyok, de ezt a tesztet totál értelmetlennek és félrevezetőnek gondoltam akkor, így Panoramat csináltattam inkább. De bármelyik nipt teszt jó.
máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
27 evesen vegeztettuk mert a doki “ajanlotta”..na ebbol az lett, hogy 1:109 down kor, mentunk genetikai tanacsadohoz, aki a magzatviz mintavetelt javasolta, vegul a kombinalt teszt utan 2 honappal (!!) nyugodhattunk meg, hogy egeszseges a baba. Soha tobbe kombinalt teszt.
máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!