Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen elmúló reggeli...

Hirtelen elmúló reggeli rosszullét, baj lehet?

Figyelt kérdés
7+5 napos vagyok. Az elmúlt 4 hétben alig volt étvágyam, reggelente émelyegtem, kavargott a gyomrom. Most viszont második napja ezeket mintha elvágták volna, egy hónap után második napja tudok reggelizni. Vérzésem vagy barnázásom egyáltalán nincs, görcsölés sem. Ugye nincs baj?
máj. 17. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van baj, ne izgulj. A tünetek jönnek mennek.
máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, majd visszatérnek a tüneteid.

Egyszer vannak, egyszer nincsenek.

Én is örültem az elmúlt két napban, hogy végre tudok enni, elmúltak a tüneteim. Aztán tegnap reggel visszatért a savköpő róka.

máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
máj. 17. 12:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsét jelent szerintem. :)

Úgy tudom a terhességi hormonok pl a hcg okozza a rosszulléteket is, de az még egy esetleges vetélésnél is lassan ürül ki. Szóval még ha baj is lenne se tűnnének el a tünetek egyből.

máj. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ! :) rosszullét azóta sincs, viszont azóta voltam orvosnál, szépen nő, úgyhogy igazad van, valóban szerencsét jelent. :)
máj. 23. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!