Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetett ez az oka a vérzésnek?

Lehetett ez az oka a vérzésnek?

Figyelt kérdés

10+5 hetes vagyok, ma reggel voltam wc-n, székrekedésem volt, nagyon megkínlódtam.

Utána vérzést tapasztaltam (élénk piros.

Nagyon megijedtem.

Bementem az SZTK-ba ahhoz, aki éppen rendel. Megvizsgált, a baba rendben (10+3 naposnak felel meg), zárt vagyok, semmi rendelleneset nem látott.

De írt fel Utrogestant, meg kímélő életmódot javasolt, valamint ha újra gond lenne, akkor a kórházba menjek.


Az erőlködéstől lehetett esetleg?


Akinek volt hasonló, utána hogy alakultak a későbbiek?



máj. 17. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

simán lehet. Most vérbő vagy ottlenn, elég ha megreped egy hajszálér.


Én a 17.hétig 7x véreztem. Volt, hogy a 2évesem cipeltem, az után, volt hogy csak random. Onnan elmúlt. Viszont a 17.hétre 1 ujjnyira nyitva voltam. Ezzel sem tudtak nagyon mit csinálni, én meg nem tudtam annyit pihenni a nagy miatt. 39.hétre szültem, minden rendben volt.

máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom, gondolom, mennyi stresszt okozott, de örülök, hogy legalább jól végződött.


Nekem már nagyobbak a gyerekek, így fizikálisan annyira nem vagyok leterhelve, csak náluk ilyen nem volt, és eléggé ráfeszültem reggel.

máj. 17. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetett. Próbálj megnyugodni!Ha lepényleválás, hematóma, ilyesmi lett volna, azt látta volna.
máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lepényleválásra utaló jelet nem látott, ezt mondta is.

Hematóma nem került szóba, meg szerinte inkább hüvelyi sérülés lehetett, nem belső.

(Előző terhességemnél volt hüvelyi értágulatom, fájt, igaz, nem vérzett, de lehet, most is ez lesz.)

Veszélyeztetett terhességet írt a papírra + szexuális életet mellőzzük.

máj. 17. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:

#4! Akkor meg is van az ok, nem kell aggódnod. Ezeket minden vérzésnél ráírják, tartsd is be.

#3

máj. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze, nyilvánvaló, nem akarunk kockáztatni.


Köszönöm a válaszokat!

máj. 17. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!