Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha erősödik a teszt, az jó...

Ha erősödik a teszt, az jó jel? (Vérzés probléma)

Figyelt kérdés

1 hete volt egy 2 napig tartó nagyon enyhe barnázásom, ami szerencsére elmúlt. Elmentem orvoshoz, de azt mondta túl korai, még nem lát semmit, így nem is írt fel semmit. Jövő héten kell visszamennem. Most csináltam tesztet 1 héttel a pecsételés után, hogy erősödött vagy halványodott a teszt, és erősödött, 1 percen belül kijött a nagyon erős második csík. Ez jó jel? Egy hét után már halványodna a teszt, ha már nem lenne baba?

Tudom bármi lehet még, de nagyon izgulok, nehéz kivárni a jövő hetet. Elvileg most 5+3 napos vagyok.


máj. 18. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem erősödés mellett is üres maradt a petezsák.

Ez nem mérvadó

máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tesztből semmire nem lehet következtetni. Volt nagyon erős tesztem mégis megszakadt a terhességem.
máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent.
máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem vetélés napján volt a legerősebb. Az volt az igazán erős, jól látható tesztem.

Szóval ez még nem jelent semmit, de rosszat se. Az például jó jel, hogy elmúlt a barnázás, nekem csak rosszabbodott, hiába kaptam rá gyógyszereket. Drukkolok neked!🤞

máj. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szurkolok, hogy jól alakuljon. Az erősödès kezdetnek jó jel. Én digitális tesztet csináltam, jó volt làtni, hogy 1-2 után 2-3, aztán 3+ lesz. De az ég világon semmire sem garancia. 8.hèten vetèltem el tavaly. Ettől függetlenül a mostani terhességemnèl is ugyanígy megcsináltam, mert jó volt látni, hogy legalább nő. De mindig lesz min izgulni, nem szabad ezen görcsölni. Ha eljuttok a 12.hètig akkor a genetikai ultrahangon...
máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen már, hogy nem ír fel semmit, amikor tervezett terhességről van szó. Oké 5+3 nap még nagyon korai, de ha már egyszer meg van állapítva a terhesség akkor nehogy már ezen menjen el. Amúgy nyugi a 2 nap enyhe barnázás még nem vészes jel, ha elmúlt akkor szerintem nem lesz gond. 6-7 hetes korig általában csak petezsák van, legbiztosabb ha a 7. héten mész, de a barnázás miatt azért jó ha a jövőhéten ránéznek. A teszt erősödése lehet jó jel, mivel a tested termeli HCG-t, így kisebb az esély a vetélésre (de nem zárható ki sajnos, mert nem csak ez az egy tényező kell hozzá). Progreszteron pótlás ha kell, azt időben kell majd, hogy kapj, ha esetleg az okozza a barnázást. Drukkolok! Szerintem nagy esélyed van!
máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!