Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen torok...

Terhesség alatt milyen torok cukrokat szabad szopogatni? pl Hallst lehet? Valahol azt olvastam, hogy nem de valahol meg azt, hogy igen. Ti terhesen ha volt olyan, hogy fájt a torkotok milyen torokcukrot vettetek rá?

Figyelt kérdés
Ricola, Halls, Dr Torok ezekből valamelyiket szopogathatom szerintetek? Melyik nem árt? Lehet csak túl aggódom de inkább mint, hogy ártsak a kislányomnak.
máj. 21. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Tantum verde-t biztosan lehet. A többivel nincs tapasztalatom. Még a ricolát így ismeretlenben is el tudom képzeni. Az csak gyógynövényes, nem?
máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
96%
Halls-t miért ne lehetne? Sima mentolos cukorka.
máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Amiket felsoroltál, nem gyógyszerek, csak cukorkák. A világon semmi bajt nem csinál a babáddal.
máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen gyógynövényes mind, köszönöm a válaszokat csak valahol olvastam, hogy a gyógyszertáras nő es a védőnő sem javasolta a hallst.
máj. 21. 22:59
 5/8 anonim válasza:
78%
Akkor fogat sem moshatsz?
máj. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A sima mentolos cuccokat nem tudom, de a patikában kapható szopogatótabletták közül nekem csak a Herbal Med(ical) torokpasztillát ajánlotta terhesen a patikus.
máj. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos szerint ugyan mégis mi baja lenne a magzatnak egy Halls cukorkától? Komolyan érdekel.
máj. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én 23 hetes korom körül 1-2 hétig Halls-t szopogattam. Egyelőre mindketten élünk.(27hetes)
máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!