Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múlik a hüvelygomba?

Nem múlik a hüvelygomba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Múlt héten voltam nőgyógyásznál, gombára gyno peravylt írt fel, nem használt, így utána canesten kombi unot kaptam.

Hiába használtam el, egyre darabosabb a folyásom, nem hogy enyhülne legalább. Előtte csak enyhe folyás volt a panaszom, a kúpok óta rosszabb.

Ez már nem fog elmúlni? Nektek mi segített? A dokim most 3 hét szabira ment, így nem tudom, hogy mikor érdemes ezzel visszamenni, ha ennyire nem használ semmi.


máj. 22. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A másik kérdésednél is írtam, hogy több napba beletelhet, mire kiürül. Az egy jó támpont, ha pl. viszketésed is volt, de elmúlt, viszont, hogy minden téren segített-e, ahogy írtam, hüvelyváladék alapján csak több nap múlva fogod tudni megmondani, mert igen, átmenetileg húzósabb és darabosabb folyást produkál.
máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

17 eves koromtól folyamatosan visszatérő candidaval szenvedtem.

Az orvos vegulis micosyst gyno tablettat irt, sose felejtem el az egy csoda! Elmúlt tőle, nagyon hamar

jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!