Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán vetélésnél szükség...

Spontán vetélésnél szükség van tiszasági kaparásra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a biztonság kedvéért. Ne maradjon semmi bent, amiből szövődmény keletkezhet.
2010. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
UH-n megnezik, es ha nem maradt bent terhessegi szovet, akkor nincs szukseg ra. Nekem 10 hetesen tortent spontan veteles, es nem maradt bent szinte semmi, nem kellett mutet.
2010. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Nekem 7 hetesen volt vetélésem, teljesen kitisztultam, nem volt szükség műtéti befejezésre.

Így már a következő ciklusban próbálkozhattunk és egyből összejött a Baba!

Mára vagyunk kiírva!:)

2010. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi lányeok! Még nem tudom mi lesz, a doki szerint meg fog jönni. Igazából csak a műtétet nem szeretném, az elég volt egyszer. Meg mit csinálnék 1 napig a Lánykám nélkül. Nem látott semmit csak vastag nyálkahártyát, talán így könnyebben megoldja a szervezetm. Drukkoljatok hogy ne kellejen műteni.

Kedves 3. válaszoló! Szorítok neked, könnyű szlést kívánok,mondjuk olyat mint az enyém volt:)

szia

2010. okt. 29. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!